Wojciech Sibielak

Wojciech Sibielak - ekspert finansowy

Placówka:
Lubliniec, Mickiewicza 38

Specjalizacja eksperta: kredyt hipoteczny - budowa domu , konsolidacja kredytów , finansowanie inwestycji , finansowanie bieżącej działalności , pożyczka firmowa

Staż w pośrednictwie finansowym:
20 lat

Profil eksperta kredytowego

Po latach pracy w bankowości największą przyjemność sprawia mi sprzedaż kredytów inwestycyjnych, konsolidacja dużych kredytów oraz leasing w szerokim tego rozumieniu. Zarówno samochodów jaki maszyny lub nieruchomości.

Z bankowością jestem związany od ponad 20 lat i pracowałem już chyba na wszystkich stanowiskach, zaczynając od obsługi klienta na stanowisku kasowy a kończąc na stanowisku dyrektora oddziału. Moim pierwszym bankiem był Euro Bank, kolejne doświadczenia zawodowe zdobywałem w BZW BK obecnie Santander Bank Polska zawsze na pierwszej linii sprzedaży.

Aktualnie mFinanse jest moim partnerem biznesowym i otwiera dla mnie nowe możliwości sprzedażowe. Nic mnie tak nie irytuje jak brak możliwości dopasowania produktu do Klienta. Praca w bankowości to moja pasja, angażuję się na 100% w to co robię.

Na co dzień podróżnik, żeglarz i hodowca psów. Żegluje praktycznie od dziecka, klika lat temu zdobyłem patent Kapitana Jachtowego był to mój cel po pierwszym rejsie morskim. W roku 2022 przepłynąłem Atlantyk, dzięki tej pasji zwiedzam cały świat i sprawia mi to wiele przyjemności. Ładuje akumulatory i wracam do pracy by sprzedać Ci to potrzebujesz.

Do zobaczenie w placówce lub na wodzie.

Lokalizacja

Ekspert mFinanse partner mFinanse
Lubliniec, Mickiewicza 38
WYZNACZ TRASĘ
Godziny otwarcia:
pn.-pt. 09:00-16:00
Ekspert mFinanse partner mFinanse
Lubliniec, Mickiewicza 38
pn.-pt. 09:00-16:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność *

Terminowość *

Profesjonalizm *

Wiedza *

Zrozumienie potrzeb *

* Zapoznałam/em się i akceptuję Regulamin

Poniższe opinie nie są zweryfikowane i nie zostały potwierdzone skorzystaniem z usługi

Ekspert nie posiada jeszcze żadnej opinii...