kredyt gotówkowy
30 czerwca 2022

Kredyt gotówkowy to dobry sposób na sfinansowanie nagłych, nieprzewidzianych wydatków. Twoja lodówka odmówiła posłuszeństwa i potrzebujesz nowej? Zabrakło Ci pieniędzy na dokończenie remontu? A może chcesz pojechać na wakacje na inny kontynent, ale nie dysponujesz odpowiednią ilością gotówki? Rozwiązaniem Twoich problemów może być kredyt gotówkowy bez zaświadczeń. Co zrobić, żeby go otrzymać? 

Zobacz też: Ile się czeka na kredyt gotówkowy? 

Czy można wziąć kredyt gotówkowy bez zaświadczeń? 

Kredyt gotówkowy to zobowiązanie, które można uzyskać bez zbędnych oświadczeń. Co ciekawe, jeszcze kilka lat temu, tani kredyt gotówkowy bez zaświadczeń można było zaciągnąć jedynie w instytucjach pozabankowych. Obecnie, takie rozwiązanie oferuje klientom coraz więcej banków, dlatego – czemu by z niego nie skorzystać?  

Warto mieć jednak przy tym na uwadze, że wysokość kredytu gotówkowego, jaki będzie można otrzymać bez zaświadczeń, będzie o wiele niższa niż wysokość kredytu, do którego zaciągnięcia, jest konieczne posiadanie wspomnianych zaświadczeń. Jeśli potrzebujesz wsparcia w podjęciu decyzji dotyczącej kredytu gotówkowego, skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów, którzy z chęcią okażą Ci wsparcie w tym temacie. 

Chcesz zaciągnąć kredyt gotówkowy?

Skonsultuj to z ekspertem mFinanse

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń – proste i przejrzyste zasady 

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu gotówkowego z mFinanse? Możesz liczyć na proste i przejrzyste warunki. Maksymalna kwota, jaką możesz otrzymać to 200 000 tysięcy złotych, z okresem kredytowania nawet do 10 lat. Bank podejmuje decyzję o przyznaniu, bądź nieprzyznaniu kredytu błyskawicznie, bo już nawet w ciągu 15 minut – zatem, nie musisz długo czekać. Co więcej, żeby dostać kredyt, musisz dopełnić minimum formalności. Warto również podkreślić, że zobowiązanie ma elastyczny charakter – jeśli będziesz chciał, możesz spłacić zobowiązanie wcześniej. 

Tani kredyt gotówkowy bez zaświadczeń – jak go otrzymać? 

O kredyt gotówkowy bez zaświadczeń najczęściej mogą ubiegać się osoby, które posiadają jakiekolwiek źródło stałego dochodu. W przypadku tego kredytu, nie ma jednak konkretnych wymogów, co do tego, jakim rodzajem źródła dochodu powinna dysponować osoba, która ubiega się o pożyczkę. Tym samym, stałym dochodem będą nie tylko pieniądze otrzymywane z tytułu umowy o pracę. Równie dobrze, za stały dochód może zostać uznana renta rodzinna czy umowa zlecenia lub umowa o dzieło.  

Żeby otrzymać tani kredyt gotówkowy bez zaświadczeń, najczęściej wystarczy złożyć jedynie stosowne oświadczenie, w którym kredytobiorca wskazuje, z jakiego tytułu i w jakiej wysokości otrzymuje dochody. W przypadku tradycyjnego kredytu bankowego, wskazane dochody trzeba dodatkowo udowodnić, za pomocą przedłożenia stosownych zaświadczeń, np. od pracodawcy. 

O kredyt gotówkowy bez zaświadczeń mogą ubiegać się również obcokrajowcy, mieszkający w Polsce. Wystarczy, że posiadają kartę czasowego lub stałego pobytu albo zaświadczenie o zarejestrowaniu obywatela UE. 

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń – minimum formalności 

Ubieganie się o kredyt gotówkowy bez zaświadczeń, wymaga spełnienia minimum formalności. Najczęściej wystarczy złożyć oświadczenie o dochodach lub przedłożyć potwierdzenie wpływów na rachunek bankowy. Jak uzyskać tani kredyt gotówkowy bez zaświadczeń? 

Umów się na spotkanie z ekspertem kredytowym

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy, by umówić się na spotkanie. To właśnie wtedy ustalimy kwotę kredytu, jaki możesz otrzymać oraz wysokość raty, która będzie dla Ciebie optymalna do spłaty. 

Sprawdź, dostępne oferty kredytów gotówkowych

Na podstawie zgłoszonych przez Ciebie potrzeb i Twoich aktualnych dochodów, przedstawimy oferty banków, które będą dla Ciebie najkorzystniejsze. To Ty decydujesz, z której oferty chcesz skorzystać. 

Formalności pozostaw ekspertowi 

Kiedy wybierzesz konkretną opcję, złożymy w Twoim imieniu wniosek kredytowy do banku.  

Ciesz się z otrzymanej gotówki 

Podpisując umowę, musisz wskazać formę wypłaty kredytu. W niedługim czasie gotówka będzie u Ciebie. Od tego momentu jest twoja i możesz ją wydać, na co tylko chcesz! 

Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci zmiany warunków kredytu, wystarczy, że skontaktujesz się z ekspertem, a on okaże Ci potrzebne wsparcie. 

Zobacz też: Kredyt gotówkowy – do jakiej kwoty można dostać? Maksymalna kwota kredytu gotówkowego

avatar

Zamów bezpłatną konsultację z ekspertem mFinanse

Zamów bezpłatną konsultację z ekspertem mFinanse

    * pola wymagane

    * Administratorem Twoich danych osobowych jest mFinanse S.A. Twoje dane będą przetwarzane w celu telefonicznego kontaktu konsultanta mFinanse S.A. z Tobą w celu przedstawienia oferty. Wypełnienie powyższych pól jest równoznaczne z wyrażeniem przez Ciebie zgody na ten kontakt. W przypadku zaznaczenia dodatkowej zgody powyżej Twoje dane osobowe będą przetwarzane również w celu przedstawiania Ci ofert w przyszłości. Obie zgody możesz wycofać w dowolnym czasie drogą pisemną lub elektroniczną pod adres rodo@mfinanse.pl. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach oraz o danych kontaktowych Administratora, znajduje się tutaj.

    *mFinanse S.A. z siedzibą w Warszawie (ul. Ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000365126, kapitał zakładowy: 45.245.000 złotych, NIP: 7251903631. Numer wpisu do działu I rejestru pośredników kredytowych: RPH000300. Rejestr pośredników kredytowych dostępny jest na stronie internetowej www.knf.gov.pl.

    Ta strona jest chroniona przez mechanizm reCaptcha i stosujemy Regulamin i Politykę prywatności Google.