Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Neptun Mieszkania
Adres dewelopera:

71-431 Szczecin, Ogińskiego 15

Dostępne lokalizacje:

Szczecin

O deweloperze

Działamy na szczecińskim rynku deweloperskim od 2000 roku. Od początku działalności firmy budujemy tylko takie mieszkania, w których sami chcielibyśmy mieszkać. To nasza niezmienna misja firmy. Projekt każdego mieszkania jest starannie opracowany aby zapewnić optymalną funkcjonalność. Wspomagamy wiele akcji charytatywnych i kulturalnych w Szczecinie. Projekty mieszkań powstają z myślą o osobach poszukujących miejsca, które stanie się dla nich i ich rodzin prawdziwym azylem.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Kołłątaja Police

Adres:

72-010 Police, Kołłątaja 48

Opis inwestycji:

W Centrum Starych Polic przy ulicy Hugona Kołłątaja powstanie nowa inwestycja mieszkaniowa. Jest to nowoczesny budynek wielorodzinny z windą z 44 przestronnymi mieszkaniami z ogródkami w parterze lub balkonami na wyższych kondygnacjach.
W sprzedaży znajdą się mieszkania, w układach: 1, 2 i 3 – pokojowych o powierzchniach, w przedziale: od 26 m2 do 55 m2.
W budynku przewidziane zostały komórki lokatorskie, zaplecza garaży oraz miejsca postojowe w kondygnacji podziemnej.
Niewątpliwym atutem inwestycji jest lokalizacja, która zapewnia bliski dostęp do wszystkiego, co jest niezbędne do wygodnego życia w mieście.

Arkońska 37A

Adres:

71-470 Szczecin, Arkońska 37A

Opis inwestycji:

Kamienica Arkońska 37A będzie położona w doskonałej lokalizacji Szczecina – zaledwie 9 minut do Centrum tuż przy Parku Kasprowicza. W pobliżu znajdują się liczne tereny zielone: Ogród Botaniczny, Las Arkoński, Ogród Różany, Syrenie Stawy. Osoby aktywne znajdą tu łatwy dostęp do ścieżek rowerowych, tras biegowych i spacerowych oraz kortów tenisowych. W Kamienicy znajdować się będą 23 mieszkania 1,2,3 i 4 pokojowe o zróżnicowanej powierzchni od 30 do 67 metrów kwadratowych oraz cichobieżna winda. Budynek został zaprojektowany jako 6 kondygnacyjny z 5 kondygnacjami naziemnymi i 1 kondygnacją podziemną z 23 miejscami postojowymi dla samochodów osobowych.

Osiedle Fawor

Adres:

71-836 Szczecin, Nehringa

Opis inwestycji:

Blisko natury z pięknymi widokami planujemy powstanie nowej inwestycji pod nazwą Osiedle Fawor zlokalizowanej w północnej dzielnicy Szczecina, przy ul. Nehringa.
Projekty mieszkań powstają z myślą o osobach poszukujących miejsca, które stanie się dla nich i ich rodzin prawdziwym azylem.
Osiedle składać się będzie z czterech budynków 3 kondygnacyjnych, parkingów podziemnych oraz miejsc postojowych naziemnych.
Mieszkania projektujemy z uwzględnieniem różnorodnych potrzeb przyszłych mieszkańców.
Całość naszej inwestycji dopełniać będzie starannie zaprojektowana roślinność oraz wewnętrzne alejki z elementami małej architektury – ławkami i klimatycznym oświetleniem i placem zabaw.

Regulamin Promocji „Moje Mieszkanie” z PREMIĄ 1000 zł

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona deweloperów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość