Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
DOM.developer
Adres dewelopera:

50-335 Wrocław, ul. Sienkiewicza 28/1

Dostępne lokalizacje:

Wrocław, Polanica-Zdrój

O deweloperze

Spółka DOM.developer Wrocław powstała w 2004 roku, otwierając się na działalność w obrębie lokalnego wrocławskiego rynku mieszkaniowego. Ze względu na jego dużą chłonność i atrakcyjne perspektywy rozwoju w najbliższych latach stawiamy sobie za cel sprostać żądaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy dumni z zaufania jakimi się nas obdarza. Nasz sukces to nienaganna opinia w przekroju całej historii naszej działalności, doskonały dobór lokalizacji, doświadczenie realizatorskie oraz kadra gwarantująca sprawne, kompetentne i elastyczne kierowanie całym procesem developerskim. Jakość stawiamy na pierwszym miejscu. Przy projektowaniu i wykonawstwie naszych obiektów stosujemy najnowocześniejsze technologie, metody, techniki i materiały, dzięki czemu nasze inwestycje realizowane są w krótkich terminach. Współpraca z nami to pewna wygrana. Tradycją naszej Spółki jest zabezpieczone, pełne finansowanie w zakresie wszystkich inwestycji, a wpłaty klientów lokowane są na wydzielonych i kontrolowanych przez bank finansujący — rachunkach zastrzeżonych. Każdy projekt jest dla nas wyzwaniem.

Od 2010 roku należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD) którego dewizą jest “zmienić oblicze miasta, dbać o jakość budownictwa”, a także przestrzegać Kodeksu Dobrych Praktyk. Posiadamy aż 17 inwestycji zrealizowanych i 4 w trakcie realizacji. Dbamy o to, aby każda z nich została wykonana w najwyższym standardzie i wyjątkowej lokalizacji, a szeroka oferta w pełni spełniała oczekiwania naszych klientów. Każdy nasz projekt jest wyjątkowy: od ekskluzywnego biurowca, przez aparthotel w kurortach wypoczynkowych aż po zielone osiedle w zabudowie szeregowej.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

microHOME Promenady

Adres:

50-304 Wrocław, Słonimskiego

Opis inwestycji:

Najnowsza inwestycja przy ul. Słonimskiego oferuje 162 unikalne mikroapartamenty w trzech wariantach metraży 25 m2, 37 m2 i 43 m2. Każdy z lokali posiada balkon lub taras. Do wyboru Klienta są lokale jedno lub dwupoziomowe. Nowoczesna aranżacja wnętrz, ułatwia zarządzanie przestrzenią modułów zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Wszystkie lokale wyposażone zostaną w instalację umożliwiającą uruchomienie systemu automatyki mieszkaniowej smart-home. Lokale użytkowe: W poziomie parteru przewidziano 6 lokali usługowych o wielowariantowym przeznaczeniu m.in. z zakresu gastronomii, handlu, funkcji biurowych, coworkingowych etc. Wspólny taras wypoczynkowy: Na dachu budynku przewidziano wspólny taras wypoczynkowy z widokiem na śródmiejską zabudowę Wrocławia i Promenady. To idealne miejsce na spędzanie czasu wolnego w towarzystwie przyjaciół i znajomych, a także świetny spot pod before lub after party!

Gardino Park

Adres:

54-512 Wrocław, Strachowicka 13

Opis inwestycji:

W Gardino Park znajdzie się tylko 60 mieszkań, co będzie miało duży wpływ na integrację nowej, lokalnej społeczności. Żerniki to typowa zielona sypialnia Wrocławia, gdzie mieszkania na wynajem stanowić będą zapewne mniejszość, a dobre sąsiedztwo będzie naprawdę istotne. Każde mieszkanie w Gardino Park zorientowane jest na zieleń. Z tych na parterze wyjdziecie bezpośrednio z salonu do ogródka, a na wyższych piętrach przewidzieliśmy z kolei balkon lub taras. Posiadacze mieszkań na 2 piętrze będą mieli dach użytkowy do wyłącznej dyspozycji. 2 klatki schodowe, wykończenie okładziną w kolorze drewna, cichobieżne windy dojeżdżające do poziomu -1, gdzie znajdzie się jeden wspólny garaż podziemny. Korzystając z najlepszych doświadczeń tworzymy takie miejsce, by żyło się tutaj po prostu wygodnie. Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

MOTTO Wojnów

Adres:

51-518 Wrocław, Strachocinska 199

Opis inwestycji:

MOTTO Wojnów to odpowiedź na potrzeby wielkomiejskich rodzin. Cały projekt składa się z 76 mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych oraz 8 lokali usługowych i 106 naziemnych miejsc postojowych. Zamieszkajcie w większym mieszkaniu, w spokojnej, pełnej zieleni i terenów spacerowych okolicy, a gdy będziecie musieli udać się do centrum Wrocławia – macie tam niecałe 10 km. Wasze nowe miejsce do życia. Nie tylko Wy, ale i Wasze pociechy rozpoczną tu nowy rozdział. Kameralne, zamykane osiedle stanowić będzie oazę spokoju i pomoże w budowie prawdziwych przyjaźni – zarówno dorosłych, jak i dzieci. Na terenie nieruchomości znajdzie się plac zabaw oraz lokale usługowe z wielowariantowym przeznaczeniem. A kiedy już relacje zawiążą się na dobre – zapewne zaczniecie odwiedzać się nawzajem i spędzać czas razem – w przydomowych ogródkach lub balkonach do każdego mieszkania. Wasze nowe przyjaźnie na lata.

Villa Fonte

Adres:

57-320 Polanica-Zdrój, Adama Mickiewicza 2A

Opis inwestycji:

Villa Fonte to kameralna inwestycja w Polanicy-Zdroju, zlokalizowana przy ul. Adama Mickiewicza 1. Budynek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie zieleni, ok. 900 m od Parku Zdrojowego i w takiej samej odległości od Drogi Krajowej nr 8. Mając na względzie komfort przyszłych lokatorów zaprojektowaliśmy przestronne 24 mieszkania z ogródkami, tarasami i balkonami. W kondygnacji podziemnej znajdzie się garaż wielostanowiskowy, a tuż przed budynkiem przewidziano kilka naziemnych miejsc postojowych. Budynek będzie wyposażony w windę obsługującą 4 piętra. Duże okna, balkony, ogrody – Villa Fonte zaprojektowano w taki sposób, by jak najdłużej cieszyć się naturalnym światłem i świeżym powietrzem. Każde mieszkanie będzie można zaaranżować na różne sposoby, w zależności od potrzeb i oczekiwań. Budynek będzie posiadał cichobieżną windę, którą można dojechać do podziemnej hali garażowej. Na terenie inwestycji znajdą się również naziemne miejsca parkingowe. W ofercie Villi Fonte znajdują się kawalerki, a także mieszkania 2-, 3-pokojowe o powierzchni od 35 do 62 m².

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona deweloperów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość