placówka stacjonarna mFinanse

Placówka stacjonarna mFinanse - Warszawa, Domaniewska 48 (Budynek D48)

Adres placówki

02-672 Warszawa,
Domaniewska 48 (Budynek D48)

Godziny otwarcia

pn.-pt. 10:00-18:00

Telefon

Zapraszamy do placówki na Domaniewskiej

Zapraszamy do naszej placówki finansowej, nasza ekipa to zespół ekspertów z ogromnym doświadczeniem w branży. Specjalizujemy się w kredytach hipotecznych, gotówkowych i finansowaniu dla firm, a nasze działania opierają się na zasadach wzajemnego zaufania i uczciwości.

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim indywidualne podejście do każdego Klienta a także profesjonalizm, codziennie pogłębiana wiedza oraz poszukiwanie najlepszych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Dbamy o naszych Klientów od pierwszego spotkania, poprzez złożenie wniosku, zebranie dokumentacji, aż po uruchomienie kredytu, a po uruchomieniu, nadal służymy pomocą i wsparciem w kontaktach z Bankami.

Ważne jest dla nas aby Klient wiedział o swoim kredycie wszystko, dlatego od początku relacji z Klientem, wyjaśniamy wszystko w sposób jasny i zrozumiały. I pomimo ogromnej wiedzy, którą posiadamy nadal się uczymy. Zadowolenie Klienta jest dla nas ogromnie ważne dlatego możemy się pochwalić, że wielu naszych Klientów utrzymuje z nami wieloletnie relacje i poleca nas znajomym, którzy również stają się naszymi Klientami. To dla nas najlepsza reklama i uznanie jakości naszej pracy. 

Dołącz do naszej przyjaznej ekipy i odkryj, jak przyjemne mogą być finanse ! Niezależnie od Twoich potrzeb, nasz zespół ekspertów jest gotowy pomóc Ci osiągnąć  Twoje cele.

Wybierając naszą placówkę, inwestujesz w swoją przyszłość. Zapraszamy serdecznie.

Eksperci placówki

Agnieszka Wąsiewicz

Agnieszka Wąsiewicz

Agnieszka Wąsiewicz

Specjalizacja eksperta:

kredyt gotówkowy, konsolidacja kredytów, finansowanie bieżącej działalności, kredyt w rachunku bieżącym, pożyczka firmowa

Ocena: 4.96 (Liczba opinii: 61)
Dominik Pietrzak

Dominik Pietrzak

Dominik Pietrzak

Specjalizacja eksperta:

kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny, kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny, kredyt gotówkowy, finansowanie inwestycji, finansowanie bieżącej działalności

Ocena: 5.00 (Liczba opinii: 7)
Jakub Lebiedowicz

Jakub Lebiedowicz

Jakub Lebiedowicz

Specjalizacja eksperta:

kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny, kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny, kredyt gotówkowy, konsolidacja kredytów, pożyczka firmowa

Ocena: 5.00 (Liczba opinii: 21)
avatar

Potrzebujesz wsparcia w wyborze najlepszego
kredytu hipotecznego?

Umów się na bezpłatną telefoniczną konsultację, zbadamy Twoją zdolność i porównamy oferty wielu banków Masz wątpliwości, które rozwiązanie wybrać?

    Imię
    Telefon *

    * pola wymagane