placówka stacjonarna mFinanse

Placówka stacjonarna mFinanse - Toruń, Lubicka 53, I p. (Lubicka Office Park)

Adres placówki

87-100 Toruń,
Lubicka 53, I p. (Lubicka Office Park)

Godziny otwarcia

pn.-pt. 10:00-17:00

Telefon

Eksperci kredytowi w Toruniu

Kim jesteśmy?

W skład toruńskiego Zespołu mFinanse wchodzą najlepsi specjaliści, wyróżniający się wieloletnim doświadczeniem, skutecznością i wszechstronną wiedzą w zakresie finansowania osób fizycznych, jak i firm. Przy wsparciu naszych ekspertów Klient ma możliwość uzyskania najkorzystniejszego kredytu hipotecznego, gotówkowego czy firmowego, wybranego spośród wielu ofert dostępnych na rynku. 

Dlaczego my?

Dzięki zindywidualizowanej i kompleksowej obsłudze pozostajemy w stałym kontakcie a zadowolenie naszych klientów przynosi nam największą satysfakcję. Zależy nam, aby wszystkie elementy procesu wnioskowania o kredyt były zrozumiałe a finalny wybór oferty w pełni świadomy.

Co zyskasz korzystając z naszej pomocy?

Cenimy Twój czas – Ty podejmujesz decyzję, my zajmujemy się formalnościami: analiza i ocena zdolności kredytowej, porównanie ofert banków oraz dopasowanie jej do potrzeb i oczekiwań Klienta, przygotowanie do procesu kredytowego oraz monitorowanie jego przebiegu, negocjacje i omawianie warunków umowy, weryfikacja już posiadanych umów kredytowych w celu zaoferowania korzystniejszych warunków cenowych.

Istotnym elementem naszej pracy jest rozwój zawodowy i dociekliwość. Nieustannie zdobywamy wiedzę i szkolimy się, by profesjonalizm i jakość świadczonych przez nas usług była na jak najwyższym poziomie.  

W codziennej pracy podążamy za aktualnymi informacjami z rynku, weryfikujemy na bieżąco istotne zmiany, mając na uwadze zapewnienie klientom jak najlepszych warunków, dla nowych, jak i posiadanych już zobowiązań kredytowych.

Pozostajemy do dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego, a także po jego zakończeniu. 

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie do oddziału mFinanse mieszczącego się przy ul. Lubickiej 53 w biurowcu Lubicka Office (parking Lidla, I piętro)

Eksperci placówki

Agnieszka Falkowska-Gibajło

Agnieszka Falkowska-Gibajło

Agnieszka Falkowska-Gibajło

Specjalizacja eksperta:

kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny, kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny, kredyt hipoteczny - budowa domu, kredyt gotówkowy, finansowanie bieżącej działalności

Ocena: 5.00 (Liczba opinii: 5)
Artur Szerłot

Artur Szerłot

Artur Szerłot

Specjalizacja eksperta:

kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny, kredyt hipoteczny - budowa domu, kredyt gotówkowy, zakup, budowa, remont obiektu komercyjnego, finansowanie bieżącej działalności

Ocena: 5.00 (Liczba opinii: 5)
Dariusz Krysiak

Dariusz Krysiak

Dariusz Krysiak

Specjalizacja eksperta:

kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny, kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny, kredyt gotówkowy, pożyczka firmowa, rachunek firmowy

Ocena: 5.00 (Liczba opinii: 12)
avatar

Potrzebujesz wsparcia w wyborze najlepszego
kredytu hipotecznego?

Umów się na bezpłatną telefoniczną konsultację, zbadamy Twoją zdolność i porównamy oferty wielu banków Masz wątpliwości, które rozwiązanie wybrać?

    Imię
    Telefon *

    * pola wymagane