placówka stacjonarna mFinanse

Placówka stacjonarna mFinanse - Lublin, Jana Pawła II 17

Adres placówki

20-535 Lublin,
Jana Pawła II 17

Godziny otwarcia

pn.-pt. 09:00-17:00

Telefon

Eksperci kredytowi w Lublinie

Zespół mFinanse Lublin składa się z Ekspertów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży finansowej. Są wśród nas osoby specjalizujący się w kredytach hipotecznych, gotówkowych, a także firmowych. Posiadana wiedza, umiejętności, a także doświadczenie, pozwalają nam pomóc każdemu klientowi uzyskać najkorzystniejsze finansowanie, skrojone na miarę indywidualnych potrzeb oraz preferencji.

Nasze działania ukierunkowane są na kompleksową obsługę Klienta, począwszy od pierwszego spotkania, na którym poznajemy potrzeby Kredytobiorcy, poprzez znalezienie najlepszego produktu, pomoc w skompletowaniu dokumentów, złożenie wniosku w banku, kończąc na podpisaniu umowy i tzw. obsłudze posprzedażowej. Na każdym z etapów służymy Klientowi pomocą i wspieramy naszym doświadczeniem.

Dzięki nam Kredytobiorca zaoszczędza czas i pieniądze, ponieważ nie musi sam szukać kredytu, odwiedzając każdy z banków. Ma pewność, że wybrał najlepsze finansowanie, gdyż mógł liczyć na fachową pomoc i wiedzę Eksperta.

Nasza usługa, co najważniejsze, nie wiąże się z dodatkowymi kosztami po stronie Klienta. Cały czas  podnosimy swoje kwalifikacje, aby świadczone przez nas usługi charakteryzowały się wysokim standardem obsługi. Codziennie śledzimy aktualne informacje na rynku, aby od razu reagować na pojawiające się zmiany, bądź też możliwości. Zadowolenie każdego Klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego do każdego tematu podchodzimy indywidualnie. Mamy w naszym portfelu wielu zadowolonych Klientów i setki milionów udzielonych kredytów. Największą nagrodą dla Nas jest satysfakcja Klientów i polecanie Naszych usług.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne spotkania do naszej placówki w Lublinie przy ul. Jana Pawła II 17, gdzie przy pysznej kawie i miłej, fachowej rozmowie przeanalizujemy Państwa sytuacje finansową. Pamiętajcie, że wybór właściwego Eksperta Kredytowego jest kluczowy w realizacji przyszłych planów.

Eksperci placówki

Artur Grodzicki

Artur Grodzicki

Artur Grodzicki

Specjalizacja eksperta:

kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny, kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny, finansowanie inwestycji, zakup, budowa, remont obiektu komercyjnego, finansowanie bieżącej działalności

Ocena: 4.94 (Liczba opinii: 7)
Dariusz Dymowski

Dariusz Dymowski

Dariusz Dymowski

Specjalizacja eksperta:

kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny, kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny, kredyt hipoteczny - budowa domu, kredyt gotówkowy, finansowanie bieżącej działalności

Ocena: 4.96 (Liczba opinii: 14)
Katarzyna Sidor

Katarzyna Sidor

Katarzyna Sidor

Specjalizacja eksperta:

kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny, kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny, kredyt gotówkowy, konsolidacja kredytów, finansowanie bieżącej działalności

Ocena: 5.00 (Liczba opinii: 58)
avatar

Potrzebujesz wsparcia w wyborze najlepszego
kredytu hipotecznego?

Umów się na bezpłatną telefoniczną konsultację, zbadamy Twoją zdolność i porównamy oferty wielu banków Masz wątpliwości, które rozwiązanie wybrać?

    Imię
    Telefon *

    * pola wymagane