Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający

Adres firmy:
80-381 Gdańsk , Droszyńskiego 15A

O firmie

Działamy na rynku Trójmiejskim od 2010 roku. Możemy pochwalić się już ponad 1000 indywidualnymi realizacjami. Nasza specjalność to aranżacja mieszkań ze stanu deweloperskiego – od projektu, poprzez zakup materiałów oraz wykonawstwo, po sprzątanie po pracach budowlanych, na terenie Gdańsk, Sopot, Gdynia i okolice. Posiadamy własne biuro projektowe oraz własne doświadczone ekipy wykonawcze. Od początku naszej działalności budujemy relacje z producentami materiałów wykończeniowych oraz szkolimy nasz zespół. Oferujemy naszym klientom wnętrza szyte na miarę, przy użyciu najnowszych rozwiązań i materiałów wykończeniowych, zapewniając przy tym najlepszą możliwą cenę. W naszym katalogu materiałów wykończeniowych mamy ponad 10 000 pozycji! – nasi architekci proponują rozwiązania dopasowane do Twojego wnętrza i portfela.
STRONA PARTNERA

Adres i usługi Partnera

Adres partnera
80-381 Gdańsk,
Droszyńskiego 15A
ZAPYTAJ EKSPERTA

Specyfikacja usług

Oferujemy naszym klientom wykończenie mieszkania w świetnej jakości i atrakcyjnej cenie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, każde wykończone mieszkanie jest inne, zaprojektowane i wykonane zgodnie z Twoimi potrzebami oraz zaplanowanym budżetem. Nasi Architekci oraz ekipy wykończeniowe razem współpracują od ponad 10 lat, aby prace przebiegały sprawnie, zapewniając jakość i krótki termin realizacji. Remonty mieszkań
Kupiłaś/eś mieszkanie w świetnej lokalizacji, ale urządzone w zupełnie nie twoim guście? Poprzedni lokator nie do końca dbał o mieszkanie i teraz nadaje się do generalnego remontu? Z ZAPP to nie problem. Z chęcią dokonamy spektakularnej metamorfozy Twojego mieszkania!

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość