Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający

Poznaj pozostałych partnerów z rynku nieruchomości i sprawdź specyfikację ich usług.

Współpracujemy z ponad 20 instytucjami finansowymi w Polsce w obszarze pośrednictwa kredytowego.
Wspólnie znajdziemy kredyt dostosowany do Twoich potrzeb.

Lista
Mapa

Znajdź pozostałych partnerów

Określ moją lokalizację
Określ moją lokalizację

Adres firmy:
44-240 Żory, Kościuszki 29

Pracownia projektowa PRO ARTE powstała w 2006 roku w Żorach. Od początku swojej działalności jest jedną z niewielu firm projektowych w Polsce, która oferuje WSZYSTKIE projekty budowlane w dwóch technologiach: murowanej oraz w lekkim szkielecie drewnianym. Oferta projektowa biura skierowana jest do klienta indywidualnego, biznesowego (przedstawicieli w postaci biur inżynierskich, wykonujących adaptacje domów, garaży/budynków gospodarczych; dystrybutorów) oraz sektora publicznego (projekty budynków socjalnych oraz kancelarie leśnictw).

Adres firmy:
43-300 Bielsko-Biała, Malczewskiego 1

Jesteśmy autorską pracownią projektową z ponad 25 letnim stażem. To tylko dowodzi, że projekty domów jakie dotąd stworzyliśmy, cechują się wyjątkową jakością i starannością wykonania, co przez te lata zostało przez Państwa wielokrotnie docenione. Stanowią one dzisiaj bogate źródło doświadczeń i inspiracji do kolejnych wyzwań, które staramy się nieustannie podejmować w naszej pracy nad tworzeniem nowoczesnych projektów. Każdy nasz projekt domu to efekt pracy w przekonaniu, że jeśli robi się coś z pasją i z prawdziwym zaangażowaniem, to wynik musi być po prostu najlepszy. O wysoki poziom tworzonej przez nas dokumentacji projektowej dbamy szczególnie starannie, a owocem tych starań jest wspomniane już zadowolenie i uznanie inwestorów oraz wykonawców. Domy wybudowane według naszych projektów znaleźć można na terenie całego kraju, ale również za granicą. Nasze doświadczenie w projektowaniu to obecnie ponad 1400 stworzonych projektów powtarzalnych. Na swoim koncie mamy także projekty tworzone na indywidualne zapotrzebowanie inwestorów. Ofertę naszego biura wzgobacają projekty garaży, altan, wiat i budynków usługowych oraz projekty wnętrz, z których wiele prezentujemy na łamach publikacji wydawniczych. „Domy w Tradycji” to katalog z gotowymi projektami domów, który regularnie ukazuje się na rynku już kilkanaście lat. Jeśli szukasz swojego wymarzonego projektu – u nas znajdziesz go z pewnością, a nasza profesjonalna, od lat pracująca w branży projektowo-budowlanej ekipa doradców z dużym doświadczeniem, chętnie Ci w tym pomoże!

Adres firmy:
40-851 Katowice, Żelazna 17D

Marka Okna Bramy Ogrodzenia – oficjalny dystrybutor renomowanych producentów okien: VIDOK OKNA, EUROCOLOR, OKNO-POL. W ofercie posiadamy szeroką gamę profili okiennych, PVC: REHAU, VEKA, GEALAN, DECEUNINCK, KÖMMERLING, SALAMANDER, SCHÜCO. Uzupełnieniem oferty jest stolarka okienna aluminiowa, drewniana i drewniano-aluminiowa: ALUPROF, ALIPLAST, SCHÜCO, YAWAI, CORTIZO. Nasza kompleksowa oferta wzbogacona jest o OKNA DACHOWE, BRAMY GARAŻOWE, OGRODZENIA, DRZWI STALOWE I AKCESORIA: FAKRO, GUARDI, STALPRODUKT, ZAMOŚĆ. OFERUJEMY KRÓTKIE TERMINY MONTAŻU I BEZPŁATNY POMIAR

Adres firmy:
42-200 Częstochowa, Sejmowa 1A

Pracownia powołana do życia w 2003 roku przez Daniela Cieślika. 20 lat doświadczeń to blisko 2500 zrealizowanych projektów. Oferujemy pełny zakres usług architektonicznych. Opracowujemy projekty indywidualne domów, osiedli, budynków użyteczności oraz projekty wnętrz. Wykonujemy projekty na terenie całej Polski oraz Europy. Kluczowe w procesie projektowania są dla nas potrzeby inwestora oraz kontekst miejsca, w którym realizowana będzie budowa.

Adres firmy:
30-443 Kraków, Marcika 4

Starannie wyselekcjonowana grupa specjalistów wykona dla Państwa projekt wnętrza mieszkania/domu, skoordynuje zamówienia potrzebnych materiałów oraz sprawnie wykona wszystkie prace budowlane i wykończeniowe. Nasza firma realizuje usługi od wielu lat zbierając coraz lepsze opinie klientów.
POKAŻ WIĘCEJ

Masz dodatkowe pytania?

Porozmawiaj z naszymi ekspertami

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość

Aktualności

pzfd-mfinanse
mFinanse Członkiem Wspierającym PZFD