Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
NDI Development
Adres dewelopera:

81-718 Sopot, Powstańców Warszawy 19

Dostępne lokalizacje:

Gdańsk, Pruszcz Gdański

O deweloperze

NDI Development to deweloper dla klienta premium. Projekty NDID cechuje wyjątkowa lokalizacja, podwyższony standard, wyjątkowe usługi oraz szacunek do natury i historii.
W swoim portfolio firma ma m.in. Apartamenty Tre Mare oraz Przy Plaży na granicy Gdańska i Sopotu, Chlebova Apartamenty nad Motławą w Gdańsku czy Osiedle Kapriola w willowej dzielnicy Warszawy. Aktualnie buduje luksusową inwestycję tuż przy plaży w Gdańsku Brzeźnie – Rezydencję Merwede. W sprzedaży ma także stworzoną w stylu biophilic design Jagiellońską 13, położoną nieopodal dwóch nadmorskich parków i plaży w Gdańsku Przymorzu.
Zespół NDI Development tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy doświadczenie zdobywali m.in. realizując hotele sieci Sheraton oraz biurowce dla największych banków i towarzystw ubezpieczeniowych. NDI Development należy do Grupy NDI, ciszącej się dużym uznaniem na rynku budowlanym.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Jagiellońska 13

Adres:

80-371 Gdańsk, Jagiellońska 13

Opis inwestycji:

Codzienny kontakt z nadmorską przyrodą, przestrzenie przyjazne relacjom międzysąsiedzkim i proekologiczne rozwiązania – wszystko to ma Jagiellońska 13. Jej mieszkańcy będą mogli się cieszyć wyjątkowym widokiem z przestronnych loggii, bogatą infrastrukturą usługową, a także najwyższym standardem wykończenia. Zabudowa będzie miała 13 kondygnacji naziemnych i dwie podziemne. Jagiellońska 13 to stylowa inwestycja, która powstaje w sąsiedztwie jednego z najpiękniejszych parków oraz niespełna kilometr od urokliwej plaży i morza. To raj dla miłośników spacerów, joggingu czy jazdy na rowerze. Aby jeszcze bardziej podkreślić i cieszyć się z tak wyjątkowej lokalizacji, zadbano o to, by przyroda z pobliskiego Parku Reagana i wydm przenikała do wnętrza budynku. Lokalizacja inwestycji sprzyja aktywnemu trybowi życia. Zielony, pełen ścieżek rowerowych i spacerowych Park Reagana znajduje się w zasadzie po drugiej stronie ulicy. Co za tym idzie, krótki spacer będzie dzielił przyszłych mieszkańców od plaży i nadmorskiego deptaka. Tuż obok inwestycji znajdują się z kolei kryte korty tenisowe, blisko jest także na basen. Realizacja inwestycji na Przymorzu oznacza dostęp do rozbudowanej sieci sklepów osiedlowych, a także galerii handlowej i Zielonego Rynku, siłowni, punktów usługowych, warsztatów samochodowych, przedszkoli, szkół, kościołów, przychodni zdrowia – wszystkich punktów, które powodują, że w danej dzielnicy wygodnie się żyje. Przed budynkiem, od strony ulicy Jagiellońskiej, powstanie niewielki plac, wokół którego skupione będą lokale usługowe na parterze oraz wejście główne. Choć Jagiellońska 13 powstaje w zielonym otoczeniu i nieopodal plaży, jej mieszkańcy na wyciągnięcie ręki będą mieli szkoły, przychodnie, centra biznesowe, siłownie, basen czy korty, czyli wszystko, czego mogą potrzebować w życiu codziennym. Jagiellońska 13 to inwestycja, która gwarantuje atrakcyjną lokalizację, nadmorskie widoki z przestronnych loggii, bliskość potrzebnej do życia infrastruktury oraz przestrzenie sprzyjające budowaniu sąsiedzkich relacji. Z myślą o najważniejszych potrzebach przyszłych mieszkańców, zaaranżowano atrakcyjne przestrzenie wspólne, takie jak coffee corner, strefa rekreacji z salą klubową, bawialnia dla dzieci czy sala konferencyjna. Dzięki nim każdy będzie się czuł częścią wspólnoty.

Rezydencja Merwede

Adres:

80-510 Gdańsk, Łamana 7

Opis inwestycji:

Rezydencja Merwede powstaje w pierwszej linii zabudowy od plaży. Aby się na niej znaleźć, wystarczy przejść przez nadmorski deptak. Na dodatek jest to plaża w Brzeźnie, więc dosłownie w sąsiedztwie znajduje się infrastruktura, która pozwala w pełni korzystać z uroków tego miejsca: restauracje, smażalnie, bary plażowe, wypożyczalnia sprzętu wodnego, place zabaw dla dzieci, boiska do gry w siatkówkę plażową. Blisko jest stąd także do zabytkowego Parku Brzeźnieńskiego, jak i do Parku Reagana. A przebiegająca tuż obok ścieżka rowerowa prowadzi wzdłuż zatoki do Sopotu lub – w przeciwną stronę – do zabytkowego Śródmieścia Gdańska. W czterokondygnacyjnym budynku w kształcie litery L powstają 74 lokale, a pod nim dwukondygnacyjna hala garażowa. Duże okna oraz przeszklone balustrady balkonów i tarasów sprawiają, że wnętrza lokali będą dobrze doświetlone, a mieszkańcy cieszyć się będą mogli nadmorskimi widokami. Architektura budynku nawiązuje do okolicznej zabudowy, a odcienie bieli, szarości oraz drewno na elewacji podkreślają walory zabudowy związane z jej lokalizacją. Otoczenie budynku oraz jego patio zagospodarowane zostanie zielenią. Mieszkańcy i użytkownicy budynku korzystać będą ze stylowo wykończonej recepcji w lobby. Lokale można kupować w wariancie wykończonym pod klucz, deweloper podpisał także umowę z operatorem, który zajmie się zarządzaniem lokalami na wynajem.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość

Aktualności

ndi cukrownia
W przygotowaniu – Cukrownia Pruszcz Gdański