Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
MDevelopment
promocja Moje Mieszkanie
Adres dewelopera:

15-091 Białystok, Rynek Kościuszki 15B lok. 1

Dostępne lokalizacje:

Gmina Choroszcz

O deweloperze

W 2015 roku powstała jedna z najszybciej rozwijających się firm deweloperskich na Podlasiu i pierwsza, która staje się liderem na rynku budownictwa zgodnego z ideą zrównoważonego rozwoju – M Development.
Czuliśmy, że rozpoczęcie wspólnej przygody zawodowej, pozwoli nam osiągnąć sukces. Wyjątkowe połączenie naszych umiejętności, zaowocowało dotychczas powstaniem ponad 700 mieszkań, domów i lokali. Mimo wspólnych celów, nie zapominamy o naszej indywidualności. Każdy z nas, wnosi do zespołu inny punkt widzenia, inne doświadczenia i przekonania. Dzięki temu nasze inwestycje są zawsze przemyślane, poparte długimi i intensywnymi dyskusjami.
Opieramy się na solidnych fundamentach wiedzy, doświadczeniu własnym i naszych sprawdzonych partnerów, które przenikają się z innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie budownictwa mieszkaniowego, gwarantując nam tym samym nieustanny rozwój.
Wierzymy, że kreujemy przestrzeń dla Pokoleń i czujemy się za nią odpowiedzialni. Wspólnie tworzymy ekologiczne budownictwo przyszłości.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Aura Apartamenty

Adres:

16-070 Choroszcz, Tulipanowa

Opis inwestycji:

Wyjątkowy projekt, którego opracowaniu przyświecała idea stworzenia miejsca niepowtarzalnego, wyróżniającego się minimalistyczną i reprezentacyjną architekturą. Połączenie klimatycznego designu z funkcjonalnością pozwoliło na stworzenie budynku, który spełni oczekiwania wymagających klientów, którzy cenią klasykę, minimalizm oraz wysoki standard. Aura Apartamenty to kompleks 58 mieszkań o praktycznych rozkładach i podwyższonym standardzie. Duże przeszklenia okienne zapewnią dawkę naturalnego światła dziennego zaś wysokie na 270 cm pomieszczenia dadzą poczucie przestrzeni oraz zmaksymalizują możliwości aranżacyjne wnętrz. Mając na uwadze każdy detal wszystkie apartamenty zostaną wyposażone w nowoczesne wideodomofony. Zapewnią one dodatkowe bezpieczeństwo a gustowne urządzenie z pewnością idealnie wkomponuje się w wystrój każdego przedpokoju. W trosce o wygodę przyszłych mieszkańców przy ul. Tulipanowej, w budynku zaprojektowana została hala garażowa oraz wygospodarowane komórki lokatorskie o powierzchniach od niecałych 2 do ponad 5 metrów kwadratowych. Wyjątkowym atutem nieruchomości jest doskonałe położenie na działce – każde mieszkanie posiada balkon oraz wystawę okienną od strony południowej, co zapewnia dawkę naturalnego światła dziennego, a niska zabudowa jednorodzinna, to gwarancja pięknego i kojącego widoku. Mieszkania na parterze będą posiadały wyjście na indywidualne zielone tarasy o powierzchniach od 31 do nawet 204 m2.

Domy Trio

Adres:

16-070 Porosły, Łąkowa

Opis inwestycji:

Funkcjonalna i przemyślana struktura pomieszczeń ubrana w nieprzemijającą klasyczną architekturę to swoistość inwestycji Domy Trio. Położony w Porosłach przy ul. Łąkowej kompleks 18 budynków jednorodzinnych to doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca łączącego w sobie kameralny klimat domu z wygodą doskonałej lokalizacji. Prężny rozwój okolicy zapewni łatwy dostęp do komunikacja miejskiej, obiektów handlowych i usługowych, a w przyszłości do ośrodków oświatowych i wyjątkowego parku wypoczynkowo – rekreacyjnego.
Każdy z domów posiada dwa piętra o łącznej powierzchni ponad 118 m2. Na parterze zaprojektowane zostały: ustawny salon z jadalnią i aneksem kuchennym, wiatrołap, łazienka oraz garaż, zaś piętro to trzy wygodne sypialnie, funkcjonalny gabinet, rodzinna łazienka oraz przestronna przestrzeń wspólna. Taka konfiguracja wnętrza pozwala zapewnić komfort wszystkim mieszkańcom domu, zaś w celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb, na wczesnym etapie budowy istnieje możliwość wprowadzenia zmian i modyfikacji. W celu zapewnienia wygody przyszłym mieszkańcom, każdy dom wyposażony będzie w powietrzną pompę ciepła. Ten nowoczesny system grzewczy nie tylko zminimalizuje koszty związane z utrzymaniem nieruchomości, ale także pozytywnie wpłynie na środowisko. Ponadto w połączeniu z zastosowanym ogrzewaniem podłogowym zmaksymalizowany zostanie komfort termiczny w budynku.

Leśna Przystań

Adres:

15-635 Klepacze, Akacjowa

Opis inwestycji:

Projektowaniu tej wyjątkowej inwestycji od samego początku przyświecał cel stworzenia miejsca wysoce przyjaznego jej Mieszkańcom oraz środowisku. Naszym założeniem było stworzenie pierwszego ekologicznego osiedla na mapie Białegostoku. Położenie w sąsiedztwie Lasu Turczyńskiego determinowało zastosowanie nowoczesnych, niskoemisyjnych technologii, które jednocześnie miały być kluczem do budownictwa zgodnego z ideą zrównoważonego rozwoju. Idąc tą myślą, wykorzystując ekologiczne rozwiązania, zaprojektowaliśmy 44 mieszkania oraz 24 domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, w których wymarzone miejsce do życia znajdzie łącznie 68 rodzin.
Swoją bezpieczną przystań znajdą tu osoby pragnące uciec od zgiełku miasta, marzące o własnym ogrodzie, chcące obcować z otaczającą naturą, ale jednocześnie pozostając w doskonałej komunikacji ze wszystkimi dobrami aglomeracji miejskiej. Zaledwie 12 minut jazdy samochodem zajmie dostanie się na białostocki deptak, zaś aż o połowę skrócimy czas podróży, wybierając przejazd pobliską koleją.
Na 68 segmentach rozplanowaliśmy funkcjonalne układy w zróżnicowanych konfiguracjach. Każdy z nich to dwie kondygnacje o łącznej powierzchni mieszkalnej od 72 do niecałych 100 m2. Do każdego lokalu przynależeć będzie ogród – tu powierzchnie zaczynają się od 60 m2 i sięgają do ponad 340 m2. W skład części domów wchodził będzie jednostanowiskowy garaż, zaś przy każdym budynku zostanie wygospodarowane miejsce postojowe.

REGULAMIN PROMOCJI „MOJE MIESZKANIE” Z PREMIĄ 1000 ZŁ

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość