Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Master House
Adres dewelopera:

71-425 Szczecin, Lutniana 38/70

Dostępne lokalizacje:

Szczecin

O deweloperze

Działamy na terenie Pomorza Zachodniego, świadomie wybierając najlepsze tereny inwestycyjne i zatrudniając lokalnych specjalistów. Mamy doświadczenie w realizacji inwestycji w tym regionie, również biorąc pod uwagę specyficzne warunki takie jak tereny nadmorskie, zabudowa centrum Szczecina.
Oferujemy apartamenty idealnie dopasowane do potrzeb kupujących. Nie produkujemy masowo mieszkań „dla każdego”. Mamy oferty szyte na miarę rodzin, inwestorów indywidualnych i wszystkich tych, którzy szukają czegoś więcej, niż rynkowa średnia. To przekłada się później na komfort życia na osiedlu.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Crocus Hill

Adres:

71-899 Szczecin, Jerzego Janosika 2

Opis inwestycji:

Crocus Hill to nowoczesne osiedle zlokalizowane przy ul. J.Janosika w Szczecinie. Osiedle zostało zaplanowane jako przyjazny i bezpieczny kompleks 3 budynków wielorodzinnych. Mieszkania na parterze mają ogródki o powierzchni dochodzącej do 120mkw., a mieszkania na wyższych kondygnacjach mają przestronne loggie. Pod budynkami zaprojektowano podziemne hale garażowe oraz komórki lokatorskie. Prosta, szlachetna architektura osiedla wpisuje się w dynamicznie zmieniające się otoczenie Jasnych Błoni. Cicha i bezpieczna okolica oraz pełna infrastruktura edukacyjno-rozrywkowo-sportowa stwarza ogromne możliwości rozwojowe dla całych rodzin. Duża ilość drzew, krzewów i kwiatów otaczająca budynki, tworzy zieloną oazę zachęcającą do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Regulamin Promocji „Moje Mieszkanie” z PREMIĄ 1000 zł

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość