Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Bravo Developer
Adres dewelopera:

81-311 Gdynia, Witomińska 2

Dostępne lokalizacje:

Gdańsk, Kartuzy

O deweloperze

Od 20 lat budujemy mieszkania, o których marzysz. Nowoczesny design, dbałość o detale, historie, które łączą pokolenia – nie idziemy na skróty. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji inwestycji mieszkaniowych – od zakupu gruntu, poprzez projektowanie i budowanie, aż po zagospodarowanie terenu. Co nas wyróżnia? Znajdujemy drogi, którymi inni boją się pójść i zapewniamy komfort i bezpieczeństwo oraz efektowne rozwiązania architektoniczne. Jesteśmy bezkompromisowi w dbałości o każdy szczegół.
Dopracowany projekt i rozmowy z lokatorami naszych inwestycji sprawiają, że odpowiadamy na realne potrzeby. Rodzinne tradycje są fundamentem naszej pracy – Bravo Developer wywodzi się bezpośrednio z przedsiębiorstwa Wodkan Grzenkowicz, niekwestionowanego lidera w dziedzinie budowy zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych oraz budownictwa infrastrukturalnego.
Dzięki gruntownej znajomości innowacyjnych rozwiązań budowlanych, bogatemu parkowi maszynowemu oraz zatrudnianiu najwyższej klasy specjalistów, nie boimy się żadnych wyzwań i budujemy mieszkania, w których sami chcielibyśmy mieszkać.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Javorova

Adres:

80-175 Gdańsk, Jaworowa

Opis inwestycji:

Osiedle Javorova położone jest w atrakcyjnej dzielnicy Stary Jasień. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wyłącznie niska zabudowa jednorodzinna. Dostęp do pełnej infrastruktury (sklepy oraz punkty usługowe, placówki edukacyjne) oraz doskonała komunikacja z innymi częściami miasta, czynią osiedle Javorova idealnym miejscem do zamieszkania. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, teren osiedla będzie monitorowany, a mieszkania zostaną dodatkowo wyposażone w wideodomofony. Wysoki standard zastosowanych materiałów budowlanych i wykończeniowych zapewni pełen komfort mieszkania. W każdym z budynków zlokalizowana będzie winda cichobieżna, a dla wygody mieszkańców przewidziano podziemne hale garażowe, naziemne miejsca parkingowe i komórki lokatorskie.

Quercus

Adres:

80-180 Gdańsk, Wielkopolska 51

Opis inwestycji:

Osiedle Quercus to spokojna okolica o doskonałej infrastrukturze – zarówno pod względem edukacyjnym, jak i usługowym. Dzięki dogodnemu dostępowi do komunikacji miejskiej oraz planowanej stacji PKM, wygodnie dotrzesz do innych części miasta. Łatwy dojazd na obwodnicę miasta pozwoli Ci szybko dotrzeć do centrum. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się wiele terenów rekreacyjnych. Na osiedlu Quercus dbamy o każdy szczegół wykończenia zarówno części wspólnych, jak i lokali mieszkalnych. Pomiędzy budynkami zachowano ponadstandardowe odległości, co zapewni większą intymność oraz lepsze doświetlenie wnętrz. Lokale zostały starannie zaprojektowane pod kątem funkcjonalności pomieszczeń, doskonale nadając się dla singli, młodych rodzin lub jako inwestycja. Bezpieczeństwo mieszkańców zostało wzięte pod szczególną uwagę – w każdym mieszkaniu przewidziany został wideodomofon. Ścianki działowe w lokalach są murowane, co pozytywnie wpływa na akustykę pomieszczeń. Przeszklone balkony i duże okna zapewniają odpowiednią ilość światła.. Przeszklone klatki schodowe zapewniają naturalne światło, a ich budowa w systemie ciepłego montażu wpływa na niższe zużycie energii. Klatki zostały zaprojektowane w sposób indywidualny, z dbałością o wysoką jakość użytych materiałów. Osiedle jest monitorowane. Dla wygody mieszkańców przewidziano także podziemne hale garażowe i komórki lokatorskie. Przewidziano cichobieżne windy od najniższego poziomu hali do najwyższego piętra oraz bezstopniowe wejścia na parter. Rozumiemy różne możliwości finansowe naszych klientów. Jesteśmy elastyczni i wspieramy ich w procesie uzyskiwania kredytu.

Stary Dworzec

Adres:

83-300 Kartuzy, Chmieleńska 17

Opis inwestycji:

Stary Dworzec to inwestycja położona w sercu Kartuz. Doskonale wkomponowana w tkankę miejską, swoim charakterem odzwierciedla ton centrum miasta, jednocześnie zachowując kameralność i intymność. Z zamiłowania do doskonałości, zaprojektowaliśmy inwestycję bezkompromisową. Szkoła, przedszkole i żłobek 200 m od osiedla. Punkty usługowe, apteki i szeroki wybór lokali gastronomicznych zaledwie kilka kroków od przekroczenia progu budynku. Dworzec integracyjny oddalony o 50 m od inwestycji to komunikacyjny łącznik z regionalnymi miejscowościami i trójmiejską metropolią. Wszędzie blisko, wszystko pod ręką. Osiedle wyróżnia bardzo wysoki standard wykończenia zarówno części wspólnych, lokali mieszkalnych, jak i 17 lokali usługowych, do których zagospodarowania oddany zostanie parter. Dla mieszkańców dostępne będą miejsca w dwupoziomowej hali garażowej. Lokale będą posiadać balkony, loggie, a w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, przewidziany został monitoring osiedla oraz wideodomofon w każdym mieszkaniu.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość

Aktualności

stary dworzec
Stary Dworzec wkrótce w sprzedaży