Euzebiusz Zapadka

Euzebiusz Zapadka - ekspert finansowy

Placówka:
Białystok, Świętojańska 12A

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny , kredyt hipoteczny - budowa domu , konsolidacja kredytów , finansowanie inwestycji , finansowanie bieżącej działalności

Staż w pośrednictwie finansowym:
20 lat

Profil eksperta kredytowego

Od 2000 roku związany jestem z bankowością, w tym czasie nabyłem doświadczenie w bankach oraz w instytucjach finansowych. Pomagam Klientom w uzyskaniu najlepszej formy finansowania. Firmuję swoje usługi własnym nazwiskiem. Moim Klientom powtarzam, że nie jestem pracownikiem Banku! Przed Bankiem reprezentuje interes Klienta. Dlatego podczas rozmów zawsze proszę o szczerość. Często niewiedza stwarza większy problem niż się z początku wydaje.

Specjalizuję się w analizie sytuacji oraz potrzeb klienta i dopasowaniem najbardziej optymalnego rozwiązania. Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie.

Posiadam duże doświadczenie w uzyskiwaniu finansowania na budowę domu. Wiem czym różni się leasing operacyjny od finansowego. Wiem jak skomplikowane dla Klienta są wnioski kredytowe, załączniki czy kosztorysy. Praktycznie wszystkie banki mają swoje wymogi, które musi spełniać każdy Klient. Ja zajmuję się tym na co dzień, dlatego oferuję swoją pomoc.

Takie produkty jak: kredyt gotówkowy, konsolidacyjny, kredyt mieszkaniowy, kredyt firmowy, leasing nie są dla mnie tajemnicą.

Zapraszam!

Lokalizacja

Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Białystok, Świętojańska 12A
WYZNACZ TRASĘ
Godziny otwarcia:
pn.-pt. 09:00-17:00
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Białystok, Świętojańska 12A
pn.-pt. 09:00-17:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność *

Terminowość *

Profesjonalizm *

Wiedza *

Zrozumienie potrzeb *

* Zapoznałam/em się i akceptuję Regulamin

Poniższe opinie nie są zweryfikowane i nie zostały potwierdzone skorzystaniem z usługi

Ekspert nie posiada jeszcze żadnej opinii...