rata kredytu hipotecznego- jak ją obliczyć?
12 listopada 2020

Znalazłeś wymarzone „M”? Chciałbyś wziąć kredyt i je kupić, ale zastanawiasz się, czy będzie Cię stać na opłacanie należności wobec banku?  Chcesz szybko poznać jaka będzie twoja comiesięczna rata kredytu hipotecznego? Wypróbuj rozwiązanie, jakim jest specjalnie przygotowany do tego kalkulator. Kredyt hipoteczny to zobowiązanie nawet na kilkadziesiąt lat. Przed podjęciem decyzji o jego zaciągnięciu warto sprawdzić, czy domowy budżet je udźwignie. Oblicz kredyt hipoteczny z mFinanse.

Kalkulator – dlaczego warto z niego skorzystać?

Obliczanie kredytu hipotecznego – a dokładnie jego wysokości – to działanie pozwalające zorientować się, z jakimi kosztami wiąże się skorzystanie z pomocy banku przy zakupie domu, mieszkania lub działki budowlanej. Samodzielne wyliczenia mogą wydawać się skomplikowane i dawać mało precyzyjne wyniki. Rata kredytu to nie tylko część pożyczonej od banku kwoty, ale także odsetki. Bez odpowiedniej wiedzy lub narzędzia trudno jest określić nawet jej szacunkową wysokość. Do dyspozycji przyszłych kredytobiorców jest jednak odpowiednie rozwiązanie mFinanse – dostępny na stronie internetowej kalkulator. Kredyt hipoteczny może być dla Ciebie na wyciągnięcie ręki.

Oblicz kredyt hipoteczny, sprawdź, czy możesz pozwolić sobie na kredyt i rozpocznij drogę do wymarzonego mieszkania lub domu!

Kalkulator raty kredytu hipotecznego

Sprawdź, jak działa kalkulator kredytu hipotecznego mFinanse. Oblicz ratę kredytu hipotecznego podając:

 • liczbę wnioskodawców – potencjalnych kredytobiorców,
 • okres kredytowania,
 • wiek najstarszego z wnioskodawców,
 • łączny dochód netto,
 • sumę wszystkich miesięcznych zobowiązań.

Potencjalną ratę kredytu hipotecznego możesz poznać także podczas rozmowy z chatbotem mFinanse na Messengerze. Wystarczy, że odpowiesz na kilka prostych pytań. Wyliczenia zostaną Ci przedstawione na koniec konwersacji. Chatbot mFinanse to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą szybko zorientować się, jak wysokie będzie ich comiesięczne zobowiązanie, jeśli skorzystają ze wsparcia banku.

Kupiłeś mieszkanie lub zamierzasz je kupić?

Skonsultuj z ekspertem mFinanse wysokość Twoich rat kredytu

Oblicz ratę kredytu hipotecznego …i nie tylko z pomocą eksperta

Rata kredytu hipotecznego to jeden z najważniejszych parametrów, który interesuje przyszłych kredytobiorców. Dlatego mFinanse udostępnia intuicyjne rozwiązania umożliwiające sprawdzenie jej wysokości. Warto jednak pamiętać, że kalkulator raty kredytu hipotecznego to narzędzie pozwalające poznać tylko przybliżoną kwotę comiesięcznego zobowiązania.

Takie obliczanie kredytu hipotecznego to dopiero pierwszy krok, od którego zaczyna się droga ku własnemu „M”. Na kolejnych etapach można poznać szczegóły dotyczące warunków otrzymania funduszy z banku oraz pełnych kosztów zaciągnięcia zobowiązania.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co jeszcze oprócz przyszłych rat, należy wziąć pod uwagę przy wyborze kredytu hipotecznego, skontaktuj się z ekspertem mFinanse.

avatar

Zamów bezpłatną konsultację z ekspertem mFinanse

Zamów bezpłatną konsultację z ekspertem mFinanse


  * pola wymagane

  * Administratorem Twoich danych osobowych jest mFinanse S.A. Twoje dane będą przetwarzane w celu telefonicznego kontaktu konsultanta mFinanse S.A. z Tobą w celu przedstawienia oferty. Wypełnienie powyższych pól jest równoznaczne z wyrażeniem przez Ciebie zgody na ten kontakt. W przypadku zaznaczenia dodatkowej zgody powyżej Twoje dane osobowe będą przetwarzane również w celu przedstawiania Ci ofert w przyszłości. Obie zgody możesz wycofać w dowolnym czasie drogą pisemną lub elektroniczną pod adres rodo@mfinanse.pl. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach oraz o danych kontaktowych Administratora, znajduje się tutaj.<br/ >

  *mFinanse S.A. z siedzibą w Łodzi (ul. Kilińskiego 74, 90-119 Łódź), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000365126, kapitał zakładowy: 115.245.000 złotych, NIP: 7251903631. Numer wpisu do działu I rejestru pośredników kredytowych: RPH000300. Rejestr pośredników kredytowych dostępny jest na stronie internetowej www.knf.gov.pl.

  Ta strona jest chroniona przez mechanizm reCaptcha i stosujemy Regulamin i Politykę prywatności Google.