mfinanse polski związek firm deweloperskich
11 października 2022

Kompleksowe wsparcie Klientów w procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny może pozytywnie wpłynąć na zastój na rynku nieruchomości spowodowany głównie drastycznym wzrostem stóp procentowych. Kierowana chęcią wsparcia Klientów w procesie kredytowania, a jednocześnie Deweloperów swoją wiedzą i doświadczeniem, spółka mFinanse podjęła decyzję o skorzystaniu z zaproszenia do współpracy z Polskim Związkiem Firm Deweloperskich. Przygotowana oferta dla firm deweloperskich daje kompleksową obsługę oraz korzyści dla Klientów. Pozwoli ona między innymi załatwić wszystkie kwestie związane z procesem kredytowania w jednym miejscu.

Wspólni Klienci, wspólne cele

O blisko 68,1% we wrześniu 2022 r. spadła liczba wniosków o kredyt hipoteczny w porównaniu do ubiegłego roku – wynika z danych prezentowanych przez BIK. Drastyczne podwyżki stóp procentowych ograniczyły zdolność kredytową Polaków, a wysokie raty i niepewność co do przyszłości negatywnie wpłynęły na liczbę składanych wniosków i popyt na mieszkania. Cześć Klientów zainteresowana wzięciem kredytu hipotecznego odsunęła w czasie decyzję o złożenie wniosku, czekając na ustabilizowanie się sytuacji z podwyżkami stóp procentowych. Maksymalne ułatwienie procesu wnioskowania o kredyt pod zakup mieszkania w stanie deweloperskim skróci czas potrzebny na podjęcie decyzji o wzięciu kredytu na ten cel i dopełnienie wszelkich formalności.  

Trudne czasy to najlepszy moment, żeby nawiązywać najmocniejszą współpracę, opartą na wymianie doświadczeń obu rynków, wspólnych rozwiązaniach i w efekcie wspólnej ofercie dla Klientów. To także idealny czas, żeby do zupełnie nowej sytuacji z punktu widzenia Klienta kredytowego dostosować swój model marketingowy i sprzedażowy. Z tego względu jako jedyna Firma Pośrednictwa Finansowego podjęliśmy decyzję o dołączeniu do Polskiego Związku Firm Deweloperskich jako Członek Wspierający – mówi Łukasz Makar, Dyrektor Rynku Deweloperskiego w spółce mFinanse.

Ułatwienia i korzyści dla Klientów mFinanse

Otrzymanie kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości jest poprzedzone wieloma formalnościami, co dla większości Klientów jest czasochłonną i skomplikowaną procedurą. Współpraca mFinanse z deweloperami zrzeszonymi w Polskim Związku Firm gwarantuje Klientom wsparcie dedykowanego eksperta, który przejmuje formalności związane z kupnem mieszkania. Klienci otrzymają pomoc w zakresie bezpłatnych konsultacji ze specjalistą w całym procesie kredytowym aż do momentu podpisania umowy. Kompleksowe porównanie wielu aktualnych ofert, z uwzględnieniem obowiązujących w danym momencie promocji bankowych i pomoc w wyborze najkorzystniejszej oferty to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy, ale także gwarancja dopasowania do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego Klienta.

Bezstronni eksperci mFinanse pomogą również szczegółowo przeanalizować finanse Klienta oraz udzielić wskazówek w jaki sposób sprawdzić swoją zdolność kredytową. Na życzenie Klienta cały proces kredytowania przy wsparciu ekspertów może przebiegać w formie on-line, jak również podczas tradycyjnego spotkania, w dogodnym dla Klienta miejscu oraz czasie – elastyczność i wygoda na pierwszym miejscu. mFinanse przygotowało również  dla Deweloperów promocję „Moje Mieszkanie” z premią sprzedażową dla Klienta w wysokości 1000, 1500, 2000 zł (w zależności od wybranego dewelopera).

Planujesz kupić nieruchomości na rynku pierwotnym?

Skonsultuj jak sfinansować zakup z ekspertem mFinanse

Wsparcie dla deweloperów zrzeszonych w Polskim Związku Firm Deweloperskich

Rozwiązania dla deweloperów proponowane przez mFinanse generują większy ruch Klientów na stronach internetowych inwestycji oraz w biurach sprzedaży, dostarczając również nowych potencjalnych Klientów. Dłuższy czas spędzony na stronie www danego dewelopera zwiększa potrzebę zakupu, a jednocześnie atrakcyjne bonusy finansowe pozytywnie wpływają na przyspieszenie decyzji o posiadaniu własnego mieszkania i budowanie relacji z Klientami. Profesjonalna, bezstronna i kompleksowa pomoc wykwalifikowanych specjalistów to wartość dla Klientów szukających rozwiązań kredytowych, a co za tym idzie, również dla firm deweloperskich. Prokliencki program wsparcia wzmacnia dodatkowe działania marketingowe deweloperów zwiększając zasięg ich reklamy – zarówno samej inwestycji, jak i całej firmy.

mFinanse zapowiedziało również swój udział w V Kongresie Deweloperskim w Poznaniu. Firma będzie szafirowym sponsorem wydarzenia – na stoisku wystawowym zaprezentuje swoje rozwiązania dla deweloperów. Prezentacja firmy odbędzie się także na Walnym Zgromadzeniu Członków oraz podczas bankietu. Tegoroczna edycja największej ogólnopolskiej konferencji branżowej została zaplanowana na 18 października 2022 r. 

 

Przeczytaj też: Flipowanie mieszkań w 2022 i prognozy na 2023 rok. Czy kredyt hipoteczny to teraz dobre rozwiązanie?

avatar

Zamów bezpłatną konsultację z ekspertem mFinanse

Zamów bezpłatną konsultację z ekspertem mFinanse

    * pola wymagane

    * Administratorem Twoich danych osobowych jest mFinanse S.A. Twoje dane będą przetwarzane w celu telefonicznego kontaktu konsultanta mFinanse S.A. z Tobą w celu przedstawienia oferty. Wypełnienie powyższych pól jest równoznaczne z wyrażeniem przez Ciebie zgody na ten kontakt. W przypadku zaznaczenia dodatkowej zgody powyżej Twoje dane osobowe będą przetwarzane również w celu przedstawiania Ci ofert w przyszłości. Obie zgody możesz wycofać w dowolnym czasie drogą pisemną lub elektroniczną pod adres rodo@mfinanse.pl. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach oraz o danych kontaktowych Administratora, znajduje się tutaj.

    *mFinanse S.A. z siedzibą w Warszawie (ul. Ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000365126, kapitał zakładowy: 45.245.000 złotych, NIP: 7251903631. Numer wpisu do działu I rejestru pośredników kredytowych: RPH000300. Rejestr pośredników kredytowych dostępny jest na stronie internetowej www.knf.gov.pl.

    Ta strona jest chroniona przez mechanizm reCaptcha i stosujemy Regulamin i Politykę prywatności Google.