kredyt hipoteczny
8 maja 2019

Kredyt hipoteczny z ekspertem czy samodzielnie? To ważna decyzja, więc musisz poznać wszystkie za i przeciw obu rozwiązań.

Wybór kredytu hipotecznego to niezwykle ważna sprawa w perspektywie najbliższych kilkudziesięciu lat. Możesz dokonać tego samodzielnie, zbierając oferty z różnych banków, jak i wspomóc się doświadczonym ekspertem. Który sposób jest lepszy?

Zobacz też: Kredyt hipoteczny – co to jest?

Samodzielny wybór kredytu hipotecznego?

Kredyt hipoteczny jest produktem niezwykle skomplikowanym, dlatego samodzielne przejście przez cały proces – od zebrania ofert banków po wybór tej najlepszej – warto przeprowadzać posiadając niezbędną, specjalistyczną wiedzę.

Nie zawsze jest na to czas i możliwości, dlatego w wypadku chęci wzięcia kredytu, często dobrym sposobem jest skorzystanie z usług kogoś posiadającego doświadczenie w tej dziedzinie. Dowiedz się, skąd czerpać wiedzę o kredytach hipotecznych.

Chcesz wziąć kredyt hipoteczny?

Skonsultuj się z ekspertem mFinanse

Dlaczego warto skorzystać ze wsparcia eksperta kredytowego?

Skorzystanie z pomocy eksperta przy wyborze finansowania Twojego wymarzonego M ma kilka zasadniczych zalet.

 • Bezpłatne porównanie ofert banków

Ekspert przygotuje dla Ciebie oferty kredytów hipotecznych z wielu różnych banków, uwzględniając wszystkie dodatkowe koszty i dokumentację niezbędną do zdobycia środków na zakup nieruchomości w każdym z nich.

 • Dostosowanie oferty do Twoich potrzeb

Specjalista będzie w stanie dokładnie dopasować ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb, biorąc pod uwagę m.in. całkowity koszt kredytu, wysokość miesięcznych rat, dodatkowe opłaty etc.

 • Oszczędność czasu

Nie musisz samodzielnie zdobywać całej wiedzy i wczytywać się w szczegóły każdej oferty, ekspert sam przygotuje wszystkie niezbędne z Twojego punktu widzenia informacje i przedstawi Ci je w przystępny sposób, odpowie również na wszelkie trapiące Cię pytania.

 • Elastyczność

Ekspert jest w stanie dostosować termin spotkania do Twoich preferencji, nie jest uzależniony od godzin otwarcia placówek bankowych ani dni wolnych od pracy, a specjalista może odwiedzić Cię również w miejscu zamieszkania czy pracy.

 • Dywersyfikacja ryzyka

Ekspert pokaże Ci, które oferty kredytów hipotecznych są najkorzystniejsze cenowo i mają najwyższą szansę powodzenia.

 • Kompleksowa obsługa

Ekspert przeprowadzi Cię nie tylko przez cały proces wnioskowania o kredyt, ale wspomoże również niezbędną wiedzą po jego uruchomieniu.

 

Korzystając z bezpłatnych usług ekspertów finansowych, masz pewność, że posiadają oni odpowiednią wiedzę i duże doświadczenie w zakresie kredytów hipotecznych. W związku z tym pomogą dopasować najlepszy kredyt do Twoich potrzeb i możliwości. Jeśli szukasz odpowiedniego kredytu hipotecznego na zakup wymarzonego M, sprawdź w jaki sposób możemy Ci pomóc.

avatar

Zamów bezpłatną konsultację z ekspertem mFinanse

Zamów bezpłatną konsultację z ekspertem mFinanse

  * pola wymagane

  * Administratorem Twoich danych osobowych jest mFinanse S.A. Twoje dane będą przetwarzane w celu telefonicznego kontaktu konsultanta mFinanse S.A. z Tobą w celu przedstawienia oferty. Wypełnienie powyższych pól jest równoznaczne z wyrażeniem przez Ciebie zgody na ten kontakt. W przypadku zaznaczenia dodatkowej zgody powyżej Twoje dane osobowe będą przetwarzane również w celu przedstawiania Ci ofert w przyszłości. Obie zgody możesz wycofać w dowolnym czasie drogą pisemną lub elektroniczną pod adres rodo@mfinanse.pl. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach oraz o danych kontaktowych Administratora, znajduje się tutaj.

  *mFinanse S.A. z siedzibą w Warszawie (ul. Ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000365126, kapitał zakładowy: 45.245.000 złotych, NIP: 7251903631. Numer wpisu do działu I rejestru pośredników kredytowych: RPH000300. Rejestr pośredników kredytowych dostępny jest na stronie internetowej www.knf.gov.pl.

  Ta strona jest chroniona przez mechanizm reCaptcha i stosujemy Regulamin i Politykę prywatności Google.