8 maja 2019
Przydatna Wiedza

Kredyt hipoteczny z ekspertem czy samodzielnie? To ważna decyzja, więc musisz poznać wszystkie za i przeciw obu rozwiązań

Wybór kredytu hipotecznego to niezwykle ważna sprawa w perspektywie najbliższych kilkudziesięciu lat. Możesz dokonać tego samodzielnie, zbierając oferty z różnych banków, jak i wspomóc się doświadczonym ekspertem. Który sposób jest lepszy?

 

Samodzielny wybór kredytu hipotecznego?

Kredyt hipoteczny jest produktem niezwykle skomplikowanym, dlatego samodzielne przejście przez cały proces – od zebrania ofert banków po wybór tej najlepszej – warto przeprowadzać posiadając niezbędną, specjalistyczną wiedzę.

Nie zawsze jest na to czas i możliwości, dlatego w wypadku chęci wzięcia kredytu, często dobrym sposobem jest skorzystanie z usług kogoś posiadającego doświadczenie w tej dziedzinie.

Dowiedz się, skąd czerpać wiedzę o kredytach hipotecznych.

Dlaczego warto skorzystać ze wsparcia eksperta?

Skorzystanie z pomocy eksperta przy wyborze finansowania Twojego wymarzonego M ma kilka zasadniczych zalet.

  • Bezpłatne porównanie ofert banków

Ekspert przygotuje dla Ciebie oferty kredytów hipotecznych z wielu różnych banków, uwzględniając wszystkie dodatkowe koszty i dokumentację niezbędną do zdobycia środków na zakup nieruchomości w każdym z nich.

  • Dostosowanie oferty do Twoich potrzeb

Specjalista będzie w stanie dokładnie dopasować ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb, biorąc pod uwagę m.in. całkowity koszt kredytu, wysokość miesięcznych rat, dodatkowe opłaty etc.

  • Oszczędność czasu

Nie musisz samodzielnie zdobywać całej wiedzy i wczytywać się w szczegóły każdej oferty, ekspert sam przygotuje wszystkie niezbędne z Twojego punktu widzenia informacje i przedstawi Ci je w przystępny sposób, odpowie również na wszelkie trapiące Cię pytania.

  • Elastyczność

Ekspert jest w stanie dostosować termin spotkania do Twoich preferencji, nie jest uzależniony od godzin otwarcia placówek bankowych ani dni wolnych od pracy, a specjalista może odwiedzić Cię również w miejscu zamieszkania czy pracy.

  • Dywersyfikacja ryzyka

Ekspert pokaże Ci, które oferty kredytów hipotecznych są najkorzystniejsze cenowo i mają najwyższą szansę powodzenia.

  • Kompleksowa obsługa

Ekspert przeprowadzi Cię nie tylko przez cały proces wnioskowania o kredyt, ale wspomoże również niezbędną wiedzą po jego uruchomieniu.

 

Korzystając z bezpłatnych usług ekspertów finansowych, masz pewność, że posiadają oni odpowiednią wiedzę i duże doświadczenie w zakresie kredytów hipotecznych. W związku z tym pomogą dopasować najlepszy kredyt do Twoich potrzeb i możliwości. Jeśli szukasz odpowiedniego kredytu hipotecznego na zakup wymarzonego M, sprawdź w jaki sposób możemy Ci pomóc.

Ekspert mFinanse
Masz dodatkowe pytania?

Porozmawiaj z naszymi ekspertami