Współpraca mFinanse i Otodom

współpraca mfinanse z otodom

 

Współpraca mFinanse z Otodom zapewni osobom zainteresowanym zakupem nieruchomości jeszcze wygodniejszy dostęp do pomocy doświadczonych ekspertów kredytowych, a obu podmiotom możliwość rozwoju kolejnych projektów biznesowych.

– Współpraca dwóch profesjonalnych firm w obszarze pośrednictwa finansowego mFinanse oraz sprzedaży nieruchomości na otodom.pl jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. W erze wysokich stóp procentowych oraz dużej zmienności i dynamiki na rynku nieruchomości połączenie kompetencji eksperta finansowego i nieruchomościowego staje się kluczowe w realizacji potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. – komentuje Dominik Skrzycki, Wiceprezes mFinanse S.A.

Kluczowe zalety portalu Otodom to:

  • największa baza ogłoszeń nieruchomości w kraju,
  • ponad 15-letnie doświadczenie na rynku,
  • synergia płynąca ze współdziałania wszystkich serwisów nieruchomościowych Grupy OLX.

Eksperci Otodom zdają sobie sprawę, że zaufanie jakim darzą serwis użytkownicy, zobowiązuje do poszukiwania nowych rozwiązań wspierających ich w zakupie wymarzonego mieszkania lub domu.

Ubiegły rok pokazał, jak bardzo polski rynek mieszkaniowy jest uzależniony od finansowania hipotecznego. Możliwość zaciągnięcia kredytu stała się dla wielu ludzi barierą nie do pokonania — zarówno ze względu na brak zdolności kredytowej, jak i stres związany z próbą jej pokonania. Uznaliśmy, że warto w tej sytuacji im pomóc i ułatwić dostęp do ekspertów finansowych, którzy przez ten proces pomogą im przejść — komentuje Paweł Onych, Head of Mortgages, Otodom.

Ekspert mFinanse
Masz dodatkowe pytania?

Porozmawiaj z naszymi ekspertami