Otwórz konto w mKiosku mBanku i odbierz bonus przygotowany specjalnie z myślą o graczach

 

Gaming w mkiosku

 

Uwielbiasz wirtualny świat gier, a największą przyjemność sprawia Ci pokonywanie kolejnych leveli? Z myślą o takich osobach przygotowaliśmy specjalną ofertę dla graczy. Co zrobić, żeby otrzymać jeden z przygotowanych bonusów?

Każdy gracz ma swoje ulubione platformy gamingowe, dlatego dajemy Ci wybór jednego spośród czterech przygotowanych w promocji bonusów:

  • Microsoft Xbox Live giftcard o wartości 100 PLN
  • Playstation Store giftcard o wartości 100 PLN
  • Steam Wallet giftcard o wartości 110 PLN
  • Nintendo eShop Card o wartości 120 PLN

Dodatkowo, bez względu na to, co wybierzesz, otrzymasz kod na miesiąc darmowego korzystania z Allegro Smart.

 

Co zrobić, żeby otrzymać bonus?

Wystarczy otworzyć konto w mKiosku mBanku. W promocji biorą udział eKonto możliwości, eKonto osobiste oraz mKonto Intensive.

Do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta zrób jedną transakcję kartą płatniczą lub BLIKIEM.

Następnie bonus dla graczy zostanie udostępniony jako mOkazja w serwisie transakcyjnym i aplikacji.

Wybierasz jedną z dostępnych opcji i cieszysz się grą!

 

Jak wykorzystać jeden z wybranych bonusów?

W przypadku wyboru:

  • Microsoft Xbox Live giftcard 100 PLN należy: skopiować kod karty podarunkowej, zalogować się lub zarejestrować na stronie https://redeem.microsoft.com/, wykorzystać środki na zakup wybranych pozycji. Aby utworzyć nowe konto Microsoft, Uczestnik promocji, który wybrał ten benefit powinien wejść na stronę microsoft.com/cardterms. Po wprowadzeniu kodu na koncie Microsoft zostanie uwzględniona jego pełna wartość kodu promocyjnego tj.100 PLN. Kod działa na komputerach i tabletach z systemami Windows 10 lub Windows 8.1 oraz na konsolach Xbox Series X|S, Xbox One i Xbox 360. Nie można zrealizować kodu na urządzeniach ze starszym oprogramowaniem.
  • Playstation Store giftcard 100 PLN należy: skopiować kod karty podarunkowej, zalogować się lub zarejestrować do konta na Sony Entertainment Network na stronie https://store.playstation.com/pl-pl/pages/latest, 12-cyforwy kod rabatowy należy wpisać w zakładce „Zrealizuj kody”. Szczegółowe warunki korzystania z kodu rabatowego znajdują się na stronie https://playstation.com/pl-pl/legal/
  • Steam Wallet giftcard 110 PLN należy: skopiować kod karty podarunkowej, zalogować się lub zarejestrować na stronie https://store.steampowered.com/account/redeemwalletcode?l=polish, w ramce wpisać i zatwierdzić kod rabatowy, dzięki czemu konto użytkownika zostanie zasilone o kwotę kodu.
  • Nintendo eShop Card 120 PLN należy: skopiować kod karty podarunkowej, wejść na stronę https://ec.nintendo.com/redeem, w Nintendo eShop wybrać REDEEM CODE („Zrealizuj kod”) lub ADD FUNDS („Dodaj środki”) i podążać za wytycznymi na ekranie. Nintendo eShop Card można użyć w połączeniu z konsolami Nintendo Switch i europejskich wersji konsol: 3DS, 3DS XL, 2DS, New Nintendo 2DS XL, New Nintendo 3DS XL i Wii U.

W promocji może wziąć udział osoba pełnoletnia. Szczegóły promocji dostępne w Regulaminie.

Ekspert mFinanse
Masz dodatkowe pytania?

Porozmawiaj z naszymi ekspertami