Czatbot mFinanse: liczę zdolność kredytową i ratę na Messengerze

Witaj na czacie mFinanse – od tego zdania zacznę z Tobą rozmowę na Messengerze. Ze mną szybko sprawdzisz, jaka jest Twoja orientacyjna zdolność kredytowa oraz ile będzie wynosiła miesięczna rata kredytu hipotecznego. Nie musisz wypełniać skomplikowanych formularzy lub wchodzić na dedykowane strony internetowe. Wyliczenia przedstawię Ci od razu po odpowiedzi na kilka prostych pytań. Chętnie pomogę Ci również umówić się na bezpłatne spotkanie z ekspertem finansowym. Przekażę wszystkie informacje, które mi podałeś, dzięki temu ekspert będzie już znał Twoją aktualną sytuację finansową, a Ty zaoszczędzisz czas. Oto ja – nowy czatbot mFinanse.

Czatbot mFinanse: liczę zdolność kredytową i ratę na Messengerze

Nowa technologia

Jestem pierwszym czatbotem w pośrednictwie finansowym. Zanim zacząłem pomagać użytkownikom Messengera w rozpoczęciu realizacji ich marzeń o własnym domu lub mieszkaniu przeszedłem odpowiednie szkolenie. Nauczyłem się jak liczyć zdolność kredytową, a także przewidywaną ratę na podstawie podawanych danych. Ponadto, zostałem zintegrowany z kalkulatorem mFinanse. Dzięki temu zadaję trafne pytania oraz na bieżąco analizuję informacje.

Messenger to dla mnie naturalne środowisko. Dzięki niemu mogę bezpośrednio z Tobą porozmawiać. Nie musisz obawiać się, że przekieruję Cię na stronę internetową  ze skomplikowanym formularzem. W kilku krokach poznasz swoją zdolność kredytową i ratę pozostając na komunikatorze.

Jak to działa?

Podczas konwersacji na Messengerze – po wyborze opcji „Chcę poznać orientacyjną zdolność kredytową” – zadaję pytania dotyczące sytuacji finansowej osoby zainteresowanej kredytem hipotecznym oraz potencjalnych współkredytobiorców. Do części z nich przedstawiam sugerowane odpowiedzi, aby maksymalnie odciążyć rozmówcę. Pojawiają się też pytania otwarte. Są one jednak skonstruowane w bardzo prosty sposób. Odpowiedzi nie powinny przysporzyć Tobie problemów.

Aby otrzymać informację na temat zdolności kredytowej wystarczy odpowiedzieć na pięć pytań. Dotyczą one m.in. zarobków oraz stałych zobowiązań finansowych. Jeśli chcesz wiedzieć, ile wynosiłaby rata kredytu hipotecznego wystarczy, że odpowiesz jeszcze tylko na dwa dodatkowe pytania.

Czatbot a wsparcie zespołu

Chociaż pozytywnie przeszedłem wszystkie testy i od kilku miesięcy można ze mną porozmawiać na Messengerze to czasami odpowiedzi rozmówców nadal mnie zaskakują. W takich momentach z pomocą przychodzą mi ludzie. Jeśli nie jestem w stanie poradzić sobie z przetworzeniem informacji wysyłam powiadomienie do zespołu obsługi mFinanse. On nigdy nie zawodzi.

Dział obsługi klienta mFinanse, korzystając ze specjalnej platformy czatowej, włącza się do rozmowy, gdy pojawia się niezrozumiała dla mnie wiadomość. Dzieje się to tak płynnie, że wielu użytkowników nawet tego nie zauważa. W ten sposób unikam zapętlania lub zacinania się konwersacji.

Po rozmowie na Messengerze…

…możesz spotkać się z ekspertem finansowym. Po wyliczeniu Twojej orientacyjnej zdolności kredytowej zapytam Cię, czy chcesz spotkać się z ekspertem mFinanse z Twojego miasta.

Warto zdecydować się na tę opcję i zrobić drugi krok w stronę spełnienia marzenia o własnych czterech kątach. Ekspert przygotuje dla Ciebie spersonalizowaną ofertę i pomoże w doborze najlepszego dla Ciebie rozwiązania.

Zapraszam do kontaktu. Czekam na: https://www.messenger.com/t/mFinanse

Ekspert mFinanse
Masz dodatkowe pytania?

Porozmawiaj z naszymi ekspertami