Chatbot w Messengerze mFinanse – oblicz swoją zdolność

chatbot mfinanse

Wspieramy dobre decyzje, pomagamy w realizacji planów i marzeń. Właśnie tym się kierują eksperci mFinanse, dlatego rozwijając markę w świecie online, pomyśleliśmy o narzędziu, które pomoże nam dotrzeć do jak największej ilości osób, które poszukują rozwiązać finansowych, potrzebują poznać związane z tym zagadnienia, a przede wszystkim ocenić w jakiej są sytuacji. Skoncentrowaliśmy się na znanej wszystkim platformie Messenger, z której korzysta ponad 18 milionów Polaków.

Pierwszy czatbot w pośrednictwie finansowym oraz jeden z pierwszych w Polsce z zakresu bankowości jest już na Messengerze mFinanse. Zachęcamy użytkowników Facebook’a do korzystania z nowego narzędzia. Jak to zrobić?

Odwiedź profil mFinanse na Facebooku lub na Messengerze i kliknij „Rozpocznij”. Dalej chatbot przedstawi Ci tematy rozmów, a także zaproponuje symulację raty kredytu hipotecznego i Twojej zdolności finansowej.  Dodatkowo każdy użytkownik zawsze może porozmawiać z konsultantem mFinanse i umówić się na bezpłatne spotkanie. 

Chcemy, aby możliwość samodzielnego wykonania symulacji i zadania pytań ekspertom, pomogła użytkownikom zrozumieć świat finansów. 

Ekspert mFinanse
Masz dodatkowe pytania?

Porozmawiaj z naszymi ekspertami