Benefity gamingowe w mKiosku mBanku

Uwielbiasz wirtualny świat gier, a największą przyjemność sprawia Ci pokonywanie kolejnych leveli? Z myślą o takich osobach przygotowaliśmy specjalną ofertę dla graczy. Co zrobić, żeby otrzymać jeden z przygotowanych bonusów? Otwórz konto w mKiosku mBanku i odbierz bonus przygotowany specjalnie z myślą o graczach.

benefity gamingowe

 

Każdy gracz ma swoje ulubione platformy gamingowe, dlatego dajemy Ci wybór jednego spośród czterech przygotowanych w promocji bonusów:

 • Microsoft Xbox Live giftcard o wartości 100 PLN
 • Playstation Store giftcard o wartości 100 PLN
 • Steam Wallet giftcard o wartości 110 PLN
 • Nintendo eShop Card o wartości 120 PLN

Dodatkowo, bez względu na to, co wybierzesz, otrzymasz kod na miesiąc darmowego korzystania z Allegro Smart.

Co zrobić, żeby otrzymać bonus?

 1. Wystarczy otworzyć konto w mKiosku mBanku. W promocji biorą udział eKonto możliwości, eKonto osobiste oraz mKonto Intensive.
 2. Do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta zrób jedną transakcję kartą płatniczą lub BLIKIEM.
 3. Następnie bonus dla graczy zostanie udostępniony jako mOkazja w serwisie transakcyjnym i aplikacji.
 4. Wybierasz jedną z dostępnych opcji i cieszysz się grą!

Jak wykorzystać jeden z wybranych bonusów?

W przypadku wyboru:

 • Microsoft Xbox Live giftcard 100 PLN należy: skopiować kod karty podarunkowej, zalogować się lub zarejestrować na stronie https://redeem.microsoft.com/, wykorzystać środki na zakup wybranych pozycji. Aby utworzyć nowe konto Microsoft, Uczestnik promocji, który wybrał ten benefit powinien wejść na stronę microsoft.com/cardterms. Po wprowadzeniu kodu na koncie Microsoft zostanie uwzględniona jego pełna wartość kodu promocyjnego tj.100 PLN. Kod działa na komputerach i tabletach z systemami Windows 10 lub Windows 8.1 oraz na konsolach Xbox Series X|S, Xbox One i Xbox 360. Nie można zrealizować kodu na urządzeniach ze starszym oprogramowaniem.
 • Playstation Store giftcard 100 PLN należy: skopiować kod karty podarunkowej, zalogować się lub zarejestrować do konta na Sony Entertainment Network na stronie https://store.playstation.com/pl-pl/pages/latest, 12-cyforwy kod rabatowy należy wpisać w zakładce „Zrealizuj kody”. Szczegółowe warunki korzystania z kodu rabatowego znajdują się na stronie https://playstation.com/pl-pl/legal/
 • Steam Wallet giftcard 110 PLN należy: skopiować kod karty podarunkowej, zalogować się lub zarejestrować na stronie https://store.steampowered.com/account/redeemwalletcode?l=polish, w ramce wpisać i zatwierdzić kod rabatowy, dzięki czemu konto użytkownika zostanie zasilone o kwotę kodu.
 • Nintendo eShop Card 120 PLN należy: skopiować kod karty podarunkowej, wejść na stronę https://ec.nintendo.com/redeem, w Nintendo eShop wybrać REDEEM CODE („Zrealizuj kod”) lub ADD FUNDS („Dodaj środki”) i podążać za wytycznymi na ekranie. Nintendo eShop Card można użyć w połączeniu z konsolami Nintendo Switch i europejskich wersji konsol: 3DS, 3DS XL, 2DS, New Nintendo 2DS XL, New Nintendo 3DS XL i Wii U.

W promocji może wziąć udział osoba pełnoletnia. Szczegóły promocji dostępne w Regulaminie.

 

Nota prawna:

To nie jest oferta w rozumieniu kodeksu cywilnego. Promocja „Promocja dla gracza” (zwana dalej: Promocją) trwa od dnia 12.12.2022 roku do wyczerpania nagród, ale nie dłużej jednak niż do 08.02.2023 roku.  Organizatorem Promocji jest mFinanse S.A. z siedzibą przy ul Ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa, nr KRS 0000365126, NIP 725 190 3631, REGON 100059438, kapitał zakładowy 115.245.000 PLN opłacony w całości. mFinanse S.A. należy do Grupy mBanku S.A. i jest pośrednikiem finansowym umocowanym do dokonywania czynności faktycznych i prawnych związanych z produktami mBank S.A. objętymi Promocją. Uczestnikami Promocji mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, które w momencie wnioskowania o otwarcie rachunku eKonto możliwości, eKonto osobiste lub mKonto Intensive w mBanku S.A. nie posiadają żadnego rachunku prowadzonego na podstawie „Regulaminu otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz nie uczestniczą w Programie Polecam Bank jako osoba polecona zgodnie z Regulaminem Programu „Polecam Bank dostępnym na stronie https://www.mbank.pl/indywidualny/programy/polecambank. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z prowadzeniem rachunków są opisane w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnej na: https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/, https://www.mbank.pl/pomoc/dokumenty/oferta-indywidualna/konta/regulaminy/.

Uczestnik Promocji, który w okresie trwania Promocji z otwartego w Promocji konta w okresie do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta 1 transakcji kartą lub Blikiem i nie anuluje jej do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym ją wykonał, otrzyma do wyboru jeden z benefitów:

 1. Microsoft Xbox Live giftcard 100 PLN oraz kod na Allegro Smart na 1 miesiąc za darmo,
 2. Playstation Store giftcard 100 PLN oraz kod na Allegro Smart na 1 miesiąc za darmo,
 3. Steam Wallet giftcard 110 PLN oraz kod na Allegro Smart na 1 miesiąc za darmo,
 4. Nintendo eShop Card 120 PLN oraz kod na Allegro Smart na 1 miesiąc za darmo.

Do transakcji zaliczamy bezgotówkowe transakcje zakupu kartą w punkcie handlowo-usługowym i w Internecie (w tym płatności telefonem) oraz transakcje przy użyciu usługi BLIK w tym BLIKIEM zbliżeniowym w punkcie handlowo-usługowym i w Internecie. Uczestnik Promocji przystępuje jednocześnie do promocji mOkazje w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBank S.A. Organizatorem promocji mOkazje w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej jest mBank S.A. Zasady uczestnictwa w Promocji  określone są w  Regulaminie Promocji „Promocja dla gracza” dostępnym w placówkach mKiosk mBanku objętych promocją oraz w Regulaminie promocji mOkazje w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej dostępnym na stronie https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/mokazje/mokazje/.

Ekspert mFinanse
Masz dodatkowe pytania?

Porozmawiaj z naszymi ekspertami