leasing online mfinanse
7 lipca 2023

Rynek B2B w Polsce rośnie w siłę, szczególnie w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Zachowania Klientów firmowych coraz częściej powielają się z konsumenckimi, stąd produkty oferowane tym pierwszym stają się bardziej dostępne, są szybsze i wymagają od Klientów B2B mniej zaangażowania.

mFinanse i LeaseLink łączą siły w usługach leasingu online

Klienci firmowi mają bardziej złożone potrzeby zakupowe, oczekują lepszej oferty nie tylko pod kątem towaru, jego dostępności i jakości, ale także produktów okołosprzedażowych, takich jak finansowanie dopasowane do ich potrzeb, możliwości i rodzaju wykonywanej działalności.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku rozpoczęliśmy współpracę z LeaseLink, firmą z sektora FinTech będącą częścią grupy kapitałowej mBanku, która jest pionierem w usługach finansowych online. Dzięki temu nasi biznesowi Klienci zyskają możliwość jeszcze łatwiejszego pozyskania finansowania dla swojej firmy. 

>> Przejdź do strony naszego Partnera, jeśli chcesz skorzystać z leasingu online.

Leasing online – o dowolnej porze i miejscu  

LeaseLink jako pierwsza firma w Polsce stworzyła proces zawierania leasingu całkowicie online, bez skomplikowanych wniosków, składania dokumentów i wizyt w bankach. Całość trwa ok. 10 minut, podczas których Klient wypełnia podstawowe dane z dowodu osobistego, weryfikuje się online logując się do banku i po chwili otrzymuje decyzję, a wraz z nią umowę o finansowanie do akceptacji.

Jak mówi Leszek Zięba, manager ds. kluczowych klientów w mFinanse: „Możliwość skorzystania przez Klientów biznesowych mFinanse za naszym pośrednictwem z oferty LeaseLink otwiera przed nimi nowe możliwości szybkiego i wygodnego finansowania narzędzi niezbędnych do realizowania swojej działalności, niejako przy okazji korzystania z innych, dostępnych w jednym miejscu ofert.

Innowacyjne podejście naszego Partnera Biznesowego do oczekiwań Klientów na coraz bardziej wymagającym rynku daje naszym ekspertom okazję do budowania z nimi jeszcze szerszych relacji w oparciu nowe możliwości zaspokojenia ich potrzeb. Krótki czas realizacji, prostota procesu i korzystne dla Klientów warunki finansowania powinny skłaniać coraz większą liczbę naszych ekspertów do proponowania oferty LeasieLink licząc na zadowolenie i satysfakcję naszych kolejnych Klientów.”

Leasing operacyjny w placówkach mFinanse

LeaseLink pozwala finansować dowolne sprzęty leasingiem operacyjnym lub ratami dla firm. Usługi dostępne będą:

 • u ekspertów w mKioskach mBanku zlokalizowanych w centrach handlowych,
 • w placówkach stacjonarnych mFinanse i
 • w placówkach partnerów kredytowych.

Listę placówek można znaleźć tutaj: https://mfinanse.pl/placowki/

Oferta jest skierowana do przedsiębiorców z sektora MŚP, niezależnie od stażu i rodzaju wykonywanej działalności. Proces LeaseLink pozwala na sfinansowanie zakupów od „a do z” podczas jednej, kilkuminutowej wizyty w placówce lub zdalnie, poprzez kilka kliknięć.

avatar

Zamów bezpłatną konsultację z ekspertem mFinanse

Zamów bezpłatną konsultację z ekspertem mFinanse

  * pola wymagane

  * Administratorem Twoich danych osobowych jest mFinanse S.A. Twoje dane będą przetwarzane w celu telefonicznego kontaktu konsultanta mFinanse S.A. z Tobą w celu przedstawienia oferty. Wypełnienie powyższych pól jest równoznaczne z wyrażeniem przez Ciebie zgody na ten kontakt. W przypadku zaznaczenia dodatkowej zgody powyżej Twoje dane osobowe będą przetwarzane również w celu przedstawiania Ci ofert w przyszłości. Obie zgody możesz wycofać w dowolnym czasie drogą pisemną lub elektroniczną pod adres rodo@mfinanse.pl. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach oraz o danych kontaktowych Administratora, znajduje się tutaj.

  *mFinanse S.A. z siedzibą w Warszawie (ul. Ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000365126, kapitał zakładowy: 45.245.000 złotych, NIP: 7251903631. Numer wpisu do działu I rejestru pośredników kredytowych: RPH000300. Rejestr pośredników kredytowych dostępny jest na stronie internetowej www.knf.gov.pl.

  Ta strona jest chroniona przez mechanizm reCaptcha i stosujemy Regulamin i Politykę prywatności Google.