kalkulator kredytu hipotecznego - czyli symulacja w kilka minut
1 października 2020
Kredyt Hipoteczny

Potrzebujesz wsparcia finansowego na zakup upragnionego „M”? Bierzesz pod uwagę kredyt mieszkaniowy? Własny kąt to jedno z Twoich marzeń? Sprawdź przy pomocy intuicyjnych rozwiązań dostępnych w internecie, jakie masz możliwości. Wykorzystaj kalkulator kredytu hipotecznego do obliczenia orientacyjnej zdolności kredytowej oraz wysokości potencjalnej raty pod hipotekę.

Symulacja kredytu hipotecznego – jak to działa?

W zaledwie kilka minut możesz dowiedzieć się, jak wysokie wsparcie finansowe na zakup mieszkania zaoferują Ci czołowe polskie banki. Co więcej, zorientujesz się, jaki będzie koszt kredytu hipotecznego. W jaki sposób? Wystarczy, że skorzystasz z odpowiedniego narzędzia i podasz kilka informacji. Szybko zyskasz odpowiedź, czy w swojej obecnej sytuacji finansowej masz szansę na oczekiwany kredyt hipoteczny. Kalkulator będzie najlepszym wyborem!

mFinanse oferuje na swojej stronie internetowej dwa proste i przyjazne w obsłudze narzędzia: kalkulator zdolności kredytowej i kalkulator hipoteczny.

Dane potrzebne do przeprowadzenia symulacji przy użyciu kalkulatora:

  • do obliczenia zdolności kredytowej:
  • liczba wnioskodawców i ich wiek,
  • łączne miesięczne dochody oraz zobowiązania,
  • okres kredytowania;
  • do określenia przyszłej raty kredytowej:
  • kwota i cel kredytu,
  • wartość nieruchomości,
  • rodzaj zabezpieczenia,
  • okres kredytu,
  • wiek potencjalnego kredytobiorcy.

Symulacja kredytu hipotecznego to pierwszy krok ku własnej nieruchomości. Po podaniu wskazanych informacji otrzymasz wyliczenia dotyczące potencjalnej zdolności kredytowej oraz miesięcznej raty kredytu.

Użytkownicy Messengera mogą również skorzystać z możliwości rozmowy z chatbotem mFinanse. Na początku konwersacji wystarczy wybrać opcję „Chcę poznać orientacyjną zdolność kredytową” i odpowiedzieć na kilka pytań.

Kredyt hipoteczny – kalkulator użyty i co dalej?

Warto wziąć pod uwagę, że symulator kredytu hipotecznego pozwali Ci wstępnie zorientować się, na jak wysoki kredyt możesz liczyć oraz w jaki sposób mogą kształtować się związane z nim comiesięczne zobowiązania wobec banku.

Ponieważ użycie kalkulatora kredytu hipotecznego to rozwiązanie, od którego często rozpoczyna się droga kredytobiorców do posiadania własnego mieszkania lub domu – pozwala zestawić marzenia o własnej nieruchomości z aktualnymi ofertami banków. Narzędzie dostępne na stronie mFinanse prezentuje trzy aktualnie najkorzystniejsze propozycje na rynku dopasowane do sytuacji życiowej i możliwości finansowych danej osoby. Z pewnością, żeby poznać ich więcej, wystarczy umówić się na bezpłatne spotkanie z ekspertem mFinanse.

Reasumując, jego rolą jest przeprowadzenie Cię przez cały proces kredytowy. Chętnie pomoże Ci na każdym etapie wnioskowania – m.in.: podpowie, jak zwiększyć swoje szanse na zakup upragnionego „M”, przeanalizuje z Tobą oferty banków, zarekomenduje najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.  

Ekspert mFinanse
Masz dodatkowe pytania?

Porozmawiaj z naszymi ekspertami