ekspert-pomoc
1 marca 2019

Od podjęcia decyzji o kredycie hipotecznym, do jego otrzymania długa droga, tym bardziej, że sam proces kredytowy może trwać nawet ponad 2 miesiące. Zazwyczaj dzieje się tak przez brak odpowiedniej wiedzy, czy przygotowania. Pojawiające się przeszkody mogą skutecznie utrudnić przyznanie kredytu, a nawet doprowadzić do jego nieotrzymania.

Co zrobić w takiej sytuacji?

Najlepiej skorzystać z bezpłatnej pomocy specjalisty, który ma odpowiednią wiedzę i zajmuje się sprawami związanymi z kredytem. Podpowiadamy, kim jest ekspert kredytowy, w czym może pomóc oraz gdzie znaleźć sprawdzonego specjalistę!

Kim jest ekspert kredytowy?

Ekspert kredytowy nie jestem związany umową z żadnym bankiem. Jego analizy są całkowicie bezstronne, a jego główne zadanie to wskazanie kredytu z warunkami optymalnymi dla klienta.

Zobacz też: Kredyt hipoteczny z ekspertem czy samodzielnie?

W czym dokładnie może pomóc pośrednik finansowy?

 • sprawdzi zdolność kredytową
 • zaproponuje najbardziej korzystny dla ciebie kredyt
 • wynegocjuje lepsze warunki twojego kredytu
 • pomoże w skompletowaniu niezbędnych dokumentów i dopełnieniu formalności
  przyspieszy proces decyzyjny
 • wyjaśni zapisy w umowie
 • bezpiecznie przeprowadzi przez cały proces kredytowy aż do finału w postaci podpisania umowy kredytowej

Szukasz korzystnego kredytu?

Porozmawiaj o tym z ekspertem mFinanse. Dowiedz się jakie czynniki mogą mieć wpływ na Twój kredyt

Kto płaci za usługę specjalisty hipotecznego?

Praca eksperta jest finansowana przez bank, z którego skorzystasz, bo dzięki ekspertowi bank zdobył klienta. Wynagrodzenie eksperta nie jest w żaden sposób powiązane z warunkami Twojego kredytu – nie jest on przez to wyżej oprocentowany (wręcz przeciwnie: zasugeruje co musi być wykupione w banku, a co nie. Jeżeli nie musisz mieć konta to ekspert podpowie, że nie jest wymagane).

Dla Ciebie pomoc eksperta jest całkowicie bezpłatna!

Dlaczego mówimy ekspert, a nie doradca?

Zgodnie z Ustawą o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami stosowanie słów związanych z doradztwem w nazwie firm, reklamie i działalności przez ekspertów powiązanych jest zabronione.

Według wspomnianej ustawy doradca kredytowy musi posiadać obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, a za swoje usługi pobiera opłatę od klienta, a nie jak ekspert – od banku. Do tego doradca musi posiadać odpowiedni wpis do rejestru prowadzonego przez KNF.

 

Jeśli szukasz godnego zaufania eksperta kredytowego skontaktuj się przez formularz na stronie >>

avatar

Zamów bezpłatną konsultację z ekspertem mFinanse

Zamów bezpłatną konsultację z ekspertem mFinanse

  * pola wymagane

  * Administratorem Twoich danych osobowych jest mFinanse S.A. Twoje dane będą przetwarzane w celu telefonicznego kontaktu konsultanta mFinanse S.A. z Tobą w celu przedstawienia oferty. Wypełnienie powyższych pól jest równoznaczne z wyrażeniem przez Ciebie zgody na ten kontakt. W przypadku zaznaczenia dodatkowej zgody powyżej Twoje dane osobowe będą przetwarzane również w celu przedstawiania Ci ofert w przyszłości. Obie zgody możesz wycofać w dowolnym czasie drogą pisemną lub elektroniczną pod adres rodo@mfinanse.pl. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach oraz o danych kontaktowych Administratora, znajduje się tutaj.

  *mFinanse S.A. z siedzibą w Warszawie (ul. Ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000365126, kapitał zakładowy: 45.245.000 złotych, NIP: 7251903631. Numer wpisu do działu I rejestru pośredników kredytowych: RPH000300. Rejestr pośredników kredytowych dostępny jest na stronie internetowej www.knf.gov.pl.

  Ta strona jest chroniona przez mechanizm reCaptcha i stosujemy Regulamin i Politykę prywatności Google.