bezpieczny kredyt w Santander bank polska
29 listopada 2023

Santander Bank Polska będzie oferował Bezpieczny Kredyt 2 proc. od 29 listopada 2023 roku. Jest to kolejny prywatny bank, który podpisał z Bankiem Gospodarstwa Krajowego umowę o współpracy w zakresie programu Bezpieczny Kredyt 2 proc.

Interesuje Cię kredyt hipoteczny z rządową dopłatą w Santander Bank Polska?

Skonsultuj się z ekspertem mFinanse

Bezpieczny kredyt 2% to specjalny kredyt hipoteczny, który został wprowadzony przez rząd 1 lipca 2023 r. w ramach programu Pierwsze Mieszkanie. Jest on dedykowany osobom, które chcą nabyć swoją pierwszą nieruchomość. W realizacji takich planów pomogą im preferencyjne warunki spłaty zobowiązania, ponieważ przez pierwsze 10 lat państwo będzie dopłacać do ich rat kredytowych. W dniu 29 listopada rozpoczął się nabór wniosków o taki kredyt hipoteczny w Santander Bank Polska. 

Bezpieczny kredyt 2% w Santander Bank Polska

Dzięki dopłatom państwa Bezpieczny kredyt 2% jest znacznie tańszy niż standardowy kredyt hipoteczny. Jeśli skorzystasz z niego w Santander Bank Polska, również możesz liczyć na spore oszczędności. Zobacz poniżej ile wyniosą.

 

Co warto wiedzieć o Bezpiecznym Kredycie 2% w Santander Bank Polska?

 1. W Santander Bank Polska maksymalny okres kredytowania może wynieść 30 lat, gdy tymczasem są banki, które proponują go do długości 35 lat.
 2. Santander Bank Polska ostrożnie podchodzi do kredytobiorców uzyskujących dochody z działalności gospodarczej. Bank może wymagać udokumentowania dochodów nawet z dwóch lat.
 3. Santander BP w ogóle nie akceptuje dochodów takich jak renta socjalna, alimenty, świadczenie 500+, czy diety otrzymywane przez kierowców.
 4. Bank wyjątkowo elastycznie podchodzi do klientów zarabiających na podstawie umów zlecenia, o dzieło czy o pracę na czas określony. Wystarczy przy nich wykazać minimalny staż pracy 6 miesięcy.
 5. Santander Bank Polska umożliwia ustanowienie zabezpieczenia kredytu na drugiej nieruchomości zamiast wnoszenia wkładu własnego w gotówce.
 6. Bank jest otwarty na finansowanie nieruchomości z licytacji komorniczych.
avatar

Zamów bezpłatną konsultację z ekspertem mFinanse

Zamów bezpłatną konsultację z ekspertem mFinanse

  * pola wymagane

  * Administratorem Twoich danych osobowych jest mFinanse S.A. Twoje dane będą przetwarzane w celu telefonicznego kontaktu konsultanta mFinanse S.A. z Tobą w celu przedstawienia oferty. Wypełnienie powyższych pól jest równoznaczne z wyrażeniem przez Ciebie zgody na ten kontakt. W przypadku zaznaczenia dodatkowej zgody powyżej Twoje dane osobowe będą przetwarzane również w celu przedstawiania Ci ofert w przyszłości. Obie zgody możesz wycofać w dowolnym czasie drogą pisemną lub elektroniczną pod adres rodo@mfinanse.pl. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach oraz o danych kontaktowych Administratora, znajduje się tutaj.

  *mFinanse S.A. z siedzibą w Warszawie (ul. Ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000365126, kapitał zakładowy: 45.245.000 złotych, NIP: 7251903631. Numer wpisu do działu I rejestru pośredników kredytowych: RPH000300. Rejestr pośredników kredytowych dostępny jest na stronie internetowej www.knf.gov.pl.

  Ta strona jest chroniona przez mechanizm reCaptcha i stosujemy Regulamin i Politykę prywatności Google.