Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Partner
Adres dewelopera:

05-300 Mińsk Mazowiecki, Dąbrówki 30

Dostępne lokalizacje:

Mińsk Mazowiecki, Pruszków

O deweloperze

Firma PARTNER działalnością budowlaną i deweloperską zajmuje się od 1993 roku. Dzięki jej inwestycjom w samym tylko Mińsku Mazowieckim oddanych do użytku zostało ponad 2500 mieszkań. Realizacje objęły również osiedla domów jednorodzinnych w malowniczo położonych miejscowościach Stojadła i Grzebowilk oraz budynki wielorodzinne w Warszawie, Legionowie i Pruszkowie. PARTNER zapewnia korzystne ceny mieszkań, indywidualne harmonogramy spłat oraz doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu dzięki współpracy z wybranymi bankami.
Jesteśmy również członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Osiedle pod Klonami VII

Adres:

05-300 Mińsk Mazowiecki, Klonowa

Opis inwestycji:

Wyjątkowe i niepowtarzalne. Tak można określić inwestycję Osiedle pod Klonami, na które obecnie składa się jedenaście trzy- i czteropiętrowych budynków mieszkalnych , kolejny etap nr XVII jest w w trakcie realizacji. Komfortowe i kameralne, a jednocześnie nowoczesne i nieprzerwanie rozwijające się osiedle zostało wybudowane w malowniczej okolicy, w sąsiedztwie lasów i niskich zabudowań. W ofercie dewelopera są mieszkania o powierzchni od 25 do 86 m2, wszystkie z nich są dobrze doświetlone, mają starannie przemyślane i funkcjonalne rozkłady. W każdej klatce schodowej znajduje się winda. Zaletą mieszkania na Osiedlu pod Klonami jest możliwość korzystania z jego bogatej infrastruktury. Pięknie zaaranżowane ogródki, oraz nowoczesne przedszkole ułatwiają i umilają codzienne życie tych, którzy już zdecydowali się na zakup nieruchomości.

Corner Park

Adres:

05-800 Pruszków, Aleja Wojska Polskiego 123

Opis inwestycji:

Mieszkania w inwestycji Corner Park w Pruszkowie to inwestycja realizowana z myślą o najbardziej wymagających Klientach. Osobach poszukujących komfortowej przestrzeni do życia zgodnie z własnym indywidualnym rytmem. Nowe mieszkanie w Pruszkowie są przestronne i optymalnie doświetlone. Komfort życia dodatkowo podnoszą wygodne balkony, tarasy i ogródki, dzięki którym mieszkańcy mogą korzystać z dodatkowej, prywatnej przestrzeni do wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu. Corner Park Pruszków to także szereg dodatkowych udogodnień, których zadaniem jest podniesienie komfortu życia w ramach realizowanej inwestycji. Podczas projektowania obiektu deweloper zadbał o garaże podziemne oraz naziemne miejsca parkingowe, a także schowki i komórki lokatorskie, których zadaniem jest rozwiązanie problemu z przechowywaniem.

WesołoMi

Adres:

05-300 Mińsk Mazowiecki, Wesoła (róg ul. Sosnowej)

Opis inwestycji:

Cicha, kameralna inwestycja w podwarszawskiej miejscowości już niedługo będzie mogła spełnić marzenia 71 nabywców. Szeroka oferta mieszkań o przemyślanym rozkładzie, od kawalerek po lokale 4-pokojowe, idealnie wpisują się w wymagania zarówno singli, par, jak również rodzin z dziećmi. Każde z mieszkań będzie miało balkon, dostępne również będą miejsca w garażu podziemnym. Do dyspozycji będą również miejsca postojowe na terenie inwestycji. W części podziemnej zlokalizowano również komórki lokatorskie i pomieszczenia techniczne. Bez wątpienia na wyróżnienie zasługuje lokalizacja inwestycji, która jest jej dużym atutem. Osiedle jest doskonale skomunikowane ze stolicą.

Regulamin Promocji „Moje Mieszkanie” z PREMIĄ 1000 zł

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona deweloperów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość