Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Litus Invest
Adres dewelopera:

80-601 Gdańsk, Profesora Witolda Andruszkiewicza 5 lok. 2/38

Dostępne lokalizacje:

Gdańsk, Tczew

O deweloperze

Litus Invest od 2006 roku realizuje projekty nowoczesnego budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego, tworząc nową jakość w branży, stawiając na precyzję i niezawodność.
Budujemy przyjazne ludziom miejsca do codziennego życia, odpowiadające na najważniejsze potrzeby – stabilizacji, piękna i poczucia bezpieczeństwa.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Cube 29

Adres:

83-110 Tczew, Armii Krajowej 29

Opis inwestycji:

Cube 29 to wyjątkowy, butikowy budynek wielorodzinny przy ul. Armii Krajowej w Tczewie. Bez wątpienia głównym wyróżnikiem inwestycji jest gwarancja intymności i poczucia bezpieczeństwa, zamkniętych w nowoczesnej formie. Mieszkańcy Cube 29 będą mieli do dyspozycji cztery kondygnacje mieszkalne oraz jeden podziemny poziom, w którym znajdą się komórki lokatorskie oraz miejsce do przechowywania rowerów czy wózków. Budynek składa się z ośmiu mieszkań: 2- i 3-pokojowych, rozłożonych na czterech piętrach. W celu zachowania intymnego klimatu nieruchomości, na każdym z poziomów znajdują się jedynie dwa mieszkania, o powierzchniach w przedziale od 41 do 66 m2. Każde z nich podzielono na strefę dzienną (od południowego wschodu) i sypialną (od północnego zachodu). Przemyślana koncepcja architektoniczna to nie tylko wygoda, ale i wyjątkowy design wnętrz – unikatowego charakteru dodają wykonane ze stali grafitowe balustrady balkonów i portfenetry.

Novo 30

Adres:

80-175 Gdańsk, Leszczynowa

Opis inwestycji:

NOVO 30 to mieszkania w Gdańsku o wysokim standardzie, zaprojektowane z myślą o osobach, które cenią sobie komfort i pragną zapewnić swojej rodzinie najlepsze możliwe warunki, to idealne miejsce dla singli, par i rodzin z dziećmi. Nowoczesny apartamentowiec znajduje się w doskonałej lokalizacji: blisko urokliwych terenów zielonych oraz infrastruktury wypoczynkowej, a jednocześnie niedaleko centrum Gdańska oraz obwodnicy Trójmiasta. Jasień jest prężnie rozwijającą się dzielnicą, wybieraną przez mieszkańców dbających o aktywny tryb życia i work-life balance. Cisza, spokój, bezpieczeństwo oraz dogodna lokalizacja – wszystko to sprawi, że NOVO 30 będzie idealnym miejscem do życia. Budynek składa się z piętnastu 3 i 4-pokojowych mieszkań o powierzchni od 62 mkw. do 76 mkw. Najważniejszy wyróżnik NOVO 30 to przemyślany design, spełniający różnorodne potrzeby domowników – również te związane z nowo powstałymi możliwościami pracy zdalnej, dlatego jedno z pomieszczeń można z łatwością zaaranżować tak, aby stało się kameralnym, domowym biurem.

Regulamin Promocji „Moje Mieszkanie” z PREMIĄ 2000 zł

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona deweloperów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość