Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Arkada-Invest
Adres dewelopera:

85-085 Bydgoszcz, ul. Fordońska 2 (Parter)

Dostępne lokalizacje:

Poznań

O deweloperze

Arkada Invest to solidny i sprawdzony deweloper z Bydgoszczy, z 25-letnim doświadczeniem. Przez ten czas zrealizował 25 inwestycji mieszkaniowych i kilka biurowych, w tym biurowiec klasy A – Arkada Business Park. Buduje solidnie i nowocześnie oddając każdego roku nowoczesne budynki mieszkalne, które cały czas cieszą się wysoką jakością i wyróżniającą architekturą.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

forDOM

Adres:

85-790 Bydgoszcz, Produkcyjna 3A

Opis inwestycji:

Osiedle forDOM to nowoczesne osiedle mieszkaniowe w Fordonie, powstające przy ulicy Produkcyjnej 3A w Bydgoszczy. Ulica Produkcyjna to kameralna uliczka od ul. Brzechwy prowadzącej do zagłębia handlowego w Fordonie. Dzięki tej dogodnej lokalizacji, mieszkańcy mają blisko do sklepów oraz komunikacji miejskiej pozwalającej na szybki dojazd do centrum Bydgoszczy w zaledwie 20 minut. Nowe mieszkania na sprzedaż w Fordonie to oferta mieszkań deweloperskich o układach 2-, 3- i 5-pokojowych o metrażu od 31 m2 do 80 m2. Wszystkie posiadają balkony, tarasy lub ogródki wykończone balustradami zapewniającymi poczucie prywatności.

Nowe Flisy

Adres:

85-425 Bydgoszcz, Flisacka 17A

Opis inwestycji:

Nowe Flisy na Czyżkówku otworzą zupełnie nowy rozdział na rynku mieszkaniowym w Bydgoszczy. Cicha, zielona lokalizacja, w sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego, z dostępem do transportu miejskiego i z szybkim 7-minutowym dojazdem do centrum wpisuje inwestycję Nowe Flisy jako miejsce warte zamieszkania. Dla tych którzy potrzebują harmonii pomiędzy tętniącym życiem miastem, a domową oazą. Powstanie tu 7 kameralnych budynków, które sąsiadują z naturą – linią brzegową Kanału Bydgoskiego oraz pasmem zielonych drzew. Budynki 3-piętrowe, z windami i podziemną halą garażową. Z komfortowymi mieszkaniami o metrażu do 98 m2.

Regulamin Promocji „Moje Mieszkanie” z PREMIĄ 1500 zł

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona deweloperów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość