Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający

Zobacz inwestycje deweloperów.
Dołącz do grona partnerów mFinanse

Jesteśmy jedynym pośrednikiem finansowym będącym członkiem wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Dzięki współpracy z mFinanse, deweloperzy otrzymują pełny pakiet rozwiązań sprzedażowych, marketingowych i edukacyjnych.

Lista
Mapa
Dekpol Deweloper to polska firma deweloperska, istniejąca od ponad 30 lat, posiadająca w swoim portfolio ponad 30 inwestycji. Budujemy zarówno mieszkania, apartamenty jak i luksusowe hotele. Dotychczas koncentrowaliśmy się głównie na rynku pomorskim m.in. w Gdańsku, Gdyni oraz Tczewie. Obecnie prowadzimy ekspansję naszej działalności deweloperskiej w Warszawie i we Wrocławiu.
Budlex to doświadczenie, wiarygodność i nowoczesność. Buduje mieszkania w Bydgoszczy, Toruniu, Warszawie i Olsztynie od ponad 35 lat. Jest jednym z najstarszych deweloperów w Polsce. Stawia na solidność, zaufanie klientów, bezpieczeństwo prowadzonych transakcji. Obecnie priorytetem Spółki jest dalszy jej rozwój, także na rynku ogólnopolskim.
Jesteśmy deweloperem z Gdyni, który buduje odpowiedzialnie, nowocześnie, a świadectwem naszego doświadczenia jest ponad 20 letnia obecność na rynku oraz dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych wybudowanej powierzchni. Nieustannie wsłuchujemy się w potrzeby klientów, ponieważ mocno wierzymy, że mieszkania staną się dla nich fundamentem dobrego, wygodnego życia. Oddaliśmy ponad 4000 mieszkań. Projektujemy, a następnie budujemy osiedla w Rumii, Redzie i Gdyni. Podejmujemy wyzwania realizując coraz bardziej ambitne projekty. Trójmiasto i okolice mają potężny potencjał, który sumiennie wykorzystujemy, projektując lepsze jutro dla swoich klientów. Naszą ambicją jest, by osiedla miały doskonałą lokalizację, były funkcjonalne i przyjazne dla mieszkańców. Jesteśmy dumni z zaprojektowanego, wybudowanego i znanego w całej Polsce Aquaparku Reda z prawdziwymi rekinami.
Jesteśmy deweloperem, który – będąc blisko swoich klientów – pomaga im podejmować najbardziej optymalne decyzje mieszkaniowe. Kierujemy się przekonaniem, że mieszkania i osiedla powinny powstawać w sposób zrównoważony, w poszanowaniu lokalnego kontekstu, środowiska naturalnego oraz uwarunkowań społecznych. Ofertę mieszkaniową kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych (PRS).Działalność deweloperską prowadzimy od 1999 roku (do 2021 roku pod nazwą Budimex Nieruchomości). W tym czasie zrealizowaliśmy ok. 140 projektów i ich etapów, w których powstało ok. 20.000 mieszkań i lokali.
art.Locum S.A. powstała w 2000 roku jako część grupy kapitałowej ówczesnego BRE Banku. W wyniku zmian kapitałowych kilka razy zmieniała nazwę (BRE.locum, mLocum, Archicom Polska), aby od 2021 roku otworzyć kolejny rozdział jako art.Locum S.A.. Do dziś spółka przekazała Klientom ponad 5550 mieszkań w 42 inwestycjach, zrealizowanych w największych miastach Polski. Posiada grunty zapewniające wybudowanie ok. 2500 mieszkań.
POKAŻ WIĘCEJ

Deweloperzy

Adatex
Agromasz
AlfaMDM
Angel Poland Group
APRO INVESTMENT Sp. z o.o.
Arex domy
Arkada-Invest
Arkadia Deweloper
Art-bud Nieruchomości
art.Locum S.A.
AZBUDplus
ASUA HOTIO
Budlex
Budrem
Dekpol Deweloper
DOM.developer
Dom Development S.A.
Domian Bud Developer
Dynamix
DZMT
EDS Residential
Freedom Houses
GK Plus
Henniger Investment
INKOM
Inwestycje Wielkopolski
Jagła
JWK Invest
Kapital Nieruchomości
Kasiński Investment
Lem-Bud
LIBERESTATE sp z o.o.
Litus Invest
Łowiccy Grupa Deweloperska
M2M HOUSE
Mardim
Master House
Mazuria Apartaments
MGGM development
MR Projekt
MZ Development
Nabu Sp. z o. o.
Necon Deweloper
Neptun Mieszkania
NowyDom
OKAM
OPG Property Professionals
P.G. Development
Partner
PEIRA
PM-BAU
Postero Development
Premica
Projekt Dom Deweloper
RDM Inwestycje Deweloperskie
Rembud
Revisit Home
ROBYG S.A.
R1 Deweloper
Semeko
Spravia
Spółdzielnia Mieszkaniowa Perspektywa
SSS INVEST DEVELOPMENT
Struxi Deweloper
Szymichowski
Tomaszewicz Development
Tree Development Group
Vision Development
W23 Sp. z o.o.
Zielone-Osiedla.PL Sp. zo.o.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona deweloperów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość

Aktualności

bufor
Zmiana warunków oceny zdolności kredytowej
pzfd-mfinanse
mFinanse Członkiem Wspierającym PZFD