Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający

Zobacz inwestycje deweloperów.
Dołącz do grona partnerów mFinanse

Jesteśmy jedynym pośrednikiem finansowym będącym członkiem wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Dzięki współpracy z mFinanse, deweloperzy otrzymują pełny pakiet rozwiązań sprzedażowych, marketingowych i edukacyjnych.

Lista
Mapa
ROBYG to deweloper o ugruntowanej pozycji, który aktywnie inwestuje w czterech dużych aglomeracjach: Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu. Stawia na rozwiązania przyjazne środowisku, ekologiczne, kładąc nacisk na potrzeby przyszłych mieszkańców. Od 21 lat zmienia polską architekturę, kształtując trendy w branży mieszkaniowej. Osiedla mieszkaniowe ROBYG wyróżniają się przemyślanym, funkcjonalnym i całościowym podejściem do aranżacji terenu, posiadają również rozwiązania ekologiczne przyczyniając się tym samym do ochrony środowiska. Inwestycje ROBYG to wysoki standard deweloperski, innowacyjne rozwiązania ekologiczne i wielofunkcyjne przestrzenie które spełniają wszystkie potrzeby mieszkańców.
Jesteśmy deweloperem z Gdyni, który buduje odpowiedzialnie, nowocześnie, a świadectwem naszego doświadczenia jest ponad 20 letnia obecność na rynku oraz dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych wybudowanej powierzchni. Nieustannie wsłuchujemy się w potrzeby klientów, ponieważ mocno wierzymy, że mieszkania staną się dla nich fundamentem dobrego, wygodnego życia. Oddaliśmy ponad 4000 mieszkań. Projektujemy, a następnie budujemy osiedla w Rumi, Redzie i Gdyni. Podejmujemy wyzwania realizując coraz bardziej ambitne projekty.
Trójmiasto i okolice mają potężny potencjał, który sumiennie wykorzystujemy, projektując lepsze jutro dla swoich klientów. Naszą ambicją jest, by osiedla miały doskonałą lokalizację, były funkcjonalne i przyjazne dla mieszkańców. Jesteśmy dumni z zaprojektowanego, wybudowanego i znanego w całej Polsce Aquaparku Reda z prawdziwymi rekinami.
Jesteśmy deweloperem, który – będąc blisko swoich klientów – pomaga im podejmować najbardziej optymalne decyzje mieszkaniowe. Kierujemy się przekonaniem, że mieszkania i osiedla powinny powstawać w sposób zrównoważony, w poszanowaniu lokalnego kontekstu, środowiska naturalnego oraz uwarunkowań społecznych. Ofertę mieszkaniową kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych (PRS).Działalność deweloperską prowadzimy od 1999 roku (do 2021 roku pod nazwą Budimex Nieruchomości). W tym czasie zrealizowaliśmy ok. 140 projektów i ich etapów, w których powstało ok. 20.000 mieszkań i lokali.
Budlex to doświadczenie, wiarygodność i nowoczesność. Budujemy mieszkania w Bydgoszczy, Toruniu, Warszawie i Olsztynie. Stawiamy na solidność, zaufanie klientów, bezpieczeństwo prowadzonych transakcji.
art.Locum S.A. powstała w 2000 roku jako część grupy kapitałowej ówczesnego BRE Banku. W wyniku zmian kapitałowych kilka razy zmieniała nazwę (BRE.locum, mLocum, Archicom Polska), aby od 2021 roku otworzyć kolejny rozdział jako art.Locum S.A.. Do dziś spółka przekazała Klientom ponad 5550 mieszkań w 42 inwestycjach, zrealizowanych w największych miastach Polski. Posiada grunty zapewniające wybudowanie ok. 2500 mieszkań.
POKAŻ WIĘCEJ

Deweloperzy

Agromasz
AlfaMDM
APRO INVESTMENT Sp. z o.o.
Arex domy
Arkada-Invest
Art-bud Nieruchomości
art.Locum S.A.
AZBUDplus
ASUA HOTIO
Budlex
Budrem
D&M Trucks Dominika Dominiak-Nowakowska
EDS Residential
DZMT
Domian Bud Developer
Dom Development S.A.
Kasiński Investment
JWK Invest
Henniger Investment
Golden Gate Nieruchomości
GK Plus
Freedom Houses
Lem-Bud
LIBERESTATE sp z o.o.
Litus Invest
M2M HOUSE
Mardim
Master House
Mazuria Apartaments
MGGM development
Nawrot 34 sp. z o.o.
Nabu Sp. z o. o.
MR Projekt
OPG Property Professionals
Neptun Mieszkania
ORLEX INVEST
RDM Inwestycje Deweloperskie
R1 Deweloper
Quality Investment
PEIRA
Szymichowski
SSS INVEST DEVELOPMENT
Spravia
Spółdzielnia Mieszkaniowa Perspektywa
ROBYG S.A.
Rembud
Zielone-Osiedla.PL Sp. zo.o.
W23 Sp. z o.o.
Vision Development
Tomaszewicz Development

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona deweloperów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość

Aktualności

mFinanse Członkiem Wspierającym PZFD