Wspólni klienci, wspólne cele

Zobacz inwestycje deweloperów.
Dołącz do grona partnerów mFinanse

 • image

  ROBYG S.A.

  ROBYG to deweloper o ugruntowanej pozycji, który aktywnie inwestuje w czterech dużych aglomeracjach: Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu. Stawia na rozwiązania przyjazne środowisku, ekologiczne, kładąc nacisk na potrzeby przyszłych mieszkańców. Od 20 lat zmienia polską architekturę, kształtując trendy w branży mieszkaniowej. Osiedla mieszkaniowe ROBYG wyróżniają się przemyślanym, funkcjonalnym i całościowym podejściem do aranżacji terenu, posiadają również rozwiązania ekologiczne przyczyniając się tym samym do ochrony środowiska. Grupa ROBYG prowadzi sprzedaż mieszkań w atrakcyjnych lokalizacjach i o wysokim standardzie. ROBYG wyznacza nowe standardy na rynku mieszkaniowym. Inwestycje ROBYG to wysoki standard deweloperski, innowacyjne rozwiązania ekologiczne i wielofunkcyjne przestrzenie które spełniają wszystkie potrzeby mieszkańców.
  Lokalizacje:

  Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań

 • image

  Spravia Sp. z o.o.

  Jesteśmy deweloperem, który - będąc blisko swoich klientów - pomaga im podejmować najbardziej optymalne decyzje mieszkaniowe. Kierujemy się przekonaniem, że mieszkania i osiedla powinny powstawać w sposób zrównoważony, w poszanowaniu lokalnego kontekstu, środowiska naturalnego oraz uwarunkowań społecznych. Ofertę mieszkaniową kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych (PRS). Działalność deweloperską prowadzimy od 1999 roku (do 2021 roku pod nazwą Budimex Nieruchomości). W tym czasie zrealizowaliśmy ok. 140 projektów i ich etapów, w których powstało ok. 20.000 mieszkań i lokali.
  Lokalizacje:

  Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław i Trójmiasto

 • image

  Dom Development S.A.

  Dom Development to lider rynku deweloperskiego w Polsce. Firma powstała w 1996 roku, a od 2006 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do końca 2021 roku deweloper przekazał do użytku ponad 43 000 mieszkań. W skład Grupy Dom Development wchodzą także generalni wykonawcy inwestycji oraz pośrednik kredytu hipotecznego
  Lokalizacje:

  Warszawa, Trójmiasto, Wrocław, Kraków

 • image

  Budrem Kapelanka-Pychowicka

  KAPELANKA-PYCHOWICKA to najnowsza inwestycja firmy Budrem, doświadczonego dewelopera, który na krakowskim rynku buduje już od ponad 33 lat. Położenie inwestycji przy ul. Kapelanka zapewnia szybki dojazd do centrum miasta oraz dobre skomunikowanie z pozostałymi częściami miasta. Znakomita infrastruktura, szkoły, przedszkola, sklepy, tereny zielone, zagwarantują przestrzeń do pracy i wypoczynku. Pierwszy etap inwestycji to elegancki, nowoczesny 6- piętrowy budynek, a w nim duży wybór mieszkań od 1 do 5 pokojowych o metrażu od 26 do 127 mkw. Całość została zaprojektowana tak, aby żyło tu się maksymalnie komfortowo. Wycofując kolejne kondygnacje uzyskano formę uskoków. Budynek wyróżniają duże tarasy, ogródki oraz starannie zaplanowana zieleń na dachu (zielone tarasy) i na terenie inwestycji.
  Lokalizacje:

  Kraków

 • POKAŻ WIĘCEJ
Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona deweloperów mFinanse

Ekspert mFinanse
Łukasz Makar
Dyrektor Rynku Deweloperskiego 573 313 332 ZOSTAW WIADOMOŚĆ