Inwestycje deweloperów,
z którymi współpracujemy

 • image

  ROBYG S.A.

  ROBYG to deweloper o ugruntowanej pozycji, który aktywnie inwestuje w czterech dużych aglomeracjach: Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu. Stawia na rozwiązania przyjazne środowisku, ekologiczne, kładąc nacisk na potrzeby przyszłych mieszkańców. Od 20 lat zmienia polską architekturę, kształtując trendy w branży mieszkaniowej. Osiedla mieszkaniowe ROBYG wyróżniają się przemyślanym, funkcjonalnym i całościowym podejściem do aranżacji terenu, posiadają również rozwiązania ekologiczne przyczyniając się tym samym do ochrony środowiska. Grupa ROBYG prowadzi sprzedaż mieszkań w atrakcyjnych lokalizacjach i o wysokim standardzie. ROBYG wyznacza nowe standardy na rynku mieszkaniowym. Inwestycje ROBYG to wysoki standard deweloperski, innowacyjne rozwiązania ekologiczne i wielofunkcyjne przestrzenie które spełniają wszystkie potrzeby mieszkańców.
  Lokalizacje:

  Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań

 • image

  Spravia Sp. z o.o.

  Jesteśmy deweloperem, który - będąc blisko swoich klientów - pomaga im podejmować najbardziej optymalne decyzje mieszkaniowe. Kierujemy się przekonaniem, że mieszkania i osiedla powinny powstawać w sposób zrównoważony, w poszanowaniu lokalnego kontekstu, środowiska naturalnego oraz uwarunkowań społecznych. Ofertę mieszkaniową kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych (PRS). Działalność deweloperską prowadzimy od 1999 roku (do 2021 roku pod nazwą Budimex Nieruchomości). W tym czasie zrealizowaliśmy ok. 140 projektów i ich etapów, w których powstało ok. 20.000 mieszkań i lokali.
  Lokalizacje:

  Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław i Trójmiasto

 • image

  APRO INVESTMENT Sp. z o.o.

  Osiedle 4 Pory Roku to wyjątkowy projekt na skalę Torunia gdzie oprócz dopracowania tak charakterystycznych dla nas elementów jak architektura, funkcjonalne rozkłady mieszkań, duże przeszklenia, dodaliśmy nowy pomysł na zagospodarowanie terenu. W ramach zagospodarowania terenu przewidzieliśmy zieleń, która zdominuje przestrzeń osiedla. Znaczące nakłady na jej realizację i dodatkowy nadzór nad nią, mają zagwarantować zgodność projektu z ostatecznym wykonaniem.
  Lokalizacje:

  Toruń, Bydgoszcz

 • Deweloper Asua

  ASUA HOTIO

  Spółka ASUA to dynamicznie rozwijająca się firma na rynku deweloperskim. Celem firmy jest budowanie mieszkań o wysokim standardzie, w przystępnym cenach. Inwestycje realizujemy w trakcyjnych lokalizacjach, w pobliżu terenów zielonych oraz doskonale skomunikowanych z centrum miasta czy drogami wylotowymi.
  Lokalizacje:

  Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Warszawa, Falenty Nowe

 • POKAŻ WIĘCEJ
Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona deweloperów mFinanse

Ekspert mFinanse
Łukasz Makar
Dyrektor Rynku Deweloperskiego 573 313 332 ZOSTAW WIADOMOŚĆ