ikona Ktoś właśnie
wysłał zgłoszenie! :)
zamknij

Korzyści ze wsparcia ekspertów mFinanse

mfinanse

Bez zobowiązań

Podczas konsultacji ekspert udzieli Ci cennych informacji – bezpłatnie i bez zobowiązań.

mfinanse

Realna pomoc

Uzyskasz wsparcie od profesjonalisty, który chce Ci pomóc. Wspiera w wyborze kredytu, nie sprzedaje go.

mfinanse

Na Twoich warunkach

Liczy się Twoja wygoda. Po konsultacji ekspert spotka się z Tobą w wybranym miejscu, w dogodnej dla Ciebie porze.

mfinanse

Większe możliwości

Dzięki wieloletniej współpracy z wiodącymi bankami wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki.

mfinanse

Oszczędność czasu

Nie musisz długo czekać. Ekspert dysponuje narzędziami, dzięki którym cały proces przebiega sprawnie i szybko.

mfinanse

Wygoda

Ekspert przeprowadzi Cię przez każdy etap wnioskowania o kredyt. Będzie do Twojej dyspozycji również po jego uzyskaniu.


Opinie o ekspertach mFinanse

ekspert

Roland Jankowski

ocena Ocena: 5/5
Dagmara z Torunia

„Profesjonalne podejście do klienta, duże zaangażowanie oraz bogate doświadczenie. Ekspert zrozumiale omawia każdą kwestie dotyczącą kredytu. Współpraca z Panem Rolandem to czysta przyjemność, a dodatkowo oszczędność czasu. Wcześniej nie mogłam dostać kredytu, a Pan Roland przyczynił się do tego, że mogę cieszyć się teraz ze swojego wymarzonego mieszkania.”

ekspert

Agnieszka Rynkun-Werner

ocena Ocena: 5/5
Zofia z Warszawy

„Polecam panią Agnieszkę jako eksperta kredytowego. Bardzo czytelnie i zrozumiale przedstawiła wszystkie możliwe rozwiązania. Wcześniej próbowałam załatwić kredyt „na własną rękę, jednakże z niepowodzeniem. Dopiero Pani Agnieszka i jej wysoka kultura osobista oraz doświadczenie widoczne gołym okiem mi pomogły.”

ekspert

Michał Tomczyk

ocena Ocena: 5/5
Małgorzata z Krakowa

„Profesjonalne, a przede wszystkim indywidualne podejście do klienta. Szczere i uczciwe wyrażanie swojej opinii jest ogromnym plusem w tym zawodzie. Mogę z całą pewnością polecić Pana Michała wszystkim, którzy potrzebują znakomitego eksperta.”

ekspert

Karol Makowiecki

ocena Ocena: 5/5
Tomasz i Alicja z Gdynii

„Pan Karol to człowiek z dużym doświadczeniem i ogromną wiedzą. Wynegocjował dla nas bardzo dobrą ofertę z której oczywiście skorzystaliśmy. Wszystko odbyło się sprawnie i szybko. Polecamy w 100% tego eksperta!”

ekspert

Sandra Stankiewicz

ocena Ocena: 5/5
Katarzyna z Wrocławia

„Polecam p. Sandrę jako eksperta. Jest profesjonalna i kompetentna. W miłej atmosferze wyjaśnia wszystkie niejasności. Szeroko omawia wszystkie opcje. Jest terminowa i skrupulatna. Zaufałam jej i od roku cieszę się wymarzonym mieszkaniem.”

ekspert

Anna Wolak

ocena Ocena: 5/5
Jacek z Katowic

„Profesjonalizm, zrozumienie potrzeb klienta oraz wysoka kultura osobista Pani Anny sprawiają, że człowiek zmienia nastawienie do procesu kredytowego. Wcześniejsze starania o kredyt był dla mnie udręką. Tylko i wyłącznie dzięki Pani Ani otrzymałam kredyt hipoteczny pomimo skomplikowanej sytuacji finansowej. Dziękuję i polecam każdemu."

ekspert

Kornelia Szmit

ocena Ocena: 5/5
Justyna i Maciej z Olsztyna

„Dzięki Pani Kornelii udało się Nam zrealizować zakup wymarzonego domu. Od samego początku rzetelnie i wyczerpująco odpowiadała na pytania i wyjaśniała wszelkie wątpliwości. Poprowadziła Nas przez cały proces kredytowy, dzięki czemu odbyło się to szybko i sprawnie. Panią Kornelię cechuje przede wszystkim profesjonalne podejście do klienta i ogromny zasób wiedzy. Polecamy.”

ekspert

Tomasz Lewandowski

ocena Ocena: 5/5
Bartosz z Poznania

„Zawsze merytoryczna pomoc i fachowe wsparcie. Bardzo grzeczna i kulturalna obsługa. Serdecznie polecam usługi Pana Tomasza jako eksperta finansowego. Załatwianie kredytu hipotecznego i chodzenie po wszystkich bankach to istna udręka. Dzięki Panu Tomaszowi było to bardzo proste.”

Zamów bezpłatną,
telefoniczną konsultację kredytową.

Kontakt będzie jednorazowy. Jeśli się nie zdecydujesz, uszanujemy Twój wybór.

Jak to działa?

Tylko 5 kroków dzieli Cię od uzyskania kredytu hipotecznego:

 1. ikona

  Umów się na darmową konsultację.

 2. ikona

  Opowiedz ekspertowi o swoich potrzebach kredytowych.

 3. ikona

  Spotkaj się z ekspertem w dowolnym miejscu, o dowolnej porze.

 4. ikona

  Wybierz najlepszą opcję spośród kilku propozycji.

 5. ikona

  Ciesz się wolnym czasem. Ekspert dopełni wszystkich formalności, Tobie zostaną tylko podpisy.

UMÓW SIĘ

Opinie klientów, którzy spełnili już swoje marzenia

Michał z Poznania

„Już drugi raz miałem okazję współpracować z Panem Adrianem i jak zawsze było niezwykle sprawnie i przyjaźnie. Ze względu na przeprowadzkę do innego miasta próbowałem innej ścieżki, ale szybko wróciłem do sprawdzonego, zaufanego eksperta. Świetna orientacja w ofercie rynkowej, celne porady, optymalizacja kwestii administracyjnych to rzeczy, które cechują Pana Adriana. Kredyt sprawnie zorganizowany i uruchomiony. Mogę szczerze polecić! "

Magdalena z Gliwic

„Doradca rzetelny, w zrozumiały sposób przeprowadził mnie przez proces kredytu hipotecznego. Pomocny, miły i w razie wątpliwości zawsze odbierał telefon, by doradzić lub wyjaśnić niezrozumiałe tematy. Wcześniej próbowałam uzyskać finansowanie na własną rękę, jednakże temat mnie przerósł. W razie potrzeby finansowania kolejnej nieruchomości na pewno nawiąże z nim ponownie kontakt "

Radosław z Wrocławia

„Zdecydowanie polecam Pana Sebastiana. Jest osobą kompetentną o dużej elastyczności działania. Jest otwarty, zawsze uśmiechnięty i komunikatywny, a przy tym konkretny i zdyscyplinowany w swoich działaniach. W procesie pozyskania kredytu hipotecznego dał nam poczucie bezpieczeństwa, skutecznie koordynując cały proces. W tym miejscu bardzo dziękuję za wsparcie i pomoc. Doświadczenie i praktyczna wiedza, a także elastyczność i kreatywność w realizacji całego procesu pozwoliły zrealizować moje plany"

Janusz z Rzeszowa

„Z pomocą eksperta finansowego udało nam się uzyskać już 2 kredyt na zakup kolejnego mieszkania pomimo tego, że nasza sytuacja finansowa nie była w pełni klarowna. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, będziemy jak najbardziej kontynuować ją w najbliższych latach. "

Łukasz z Warszawy

„Profesjonalizm, zaangażowanie i głowa pełna pomysłów. Do tego książka adresowa kontaktów pozwalających zaatakować problem niekonwencjonalnie. Zdecydowanie warto spróbować! Bez pomocy eksperta nie otrzymałbym finansowania na swoje wymarzone mieszkanie "

Mariusz z Krakowa

„Profesjonalne podejście i zaangażowanie na każdym kroku. Pan Daniel pomógł nam załatwić kwestie związane z kredytem gotówkowym precyzyjnie odpowiadając na wszystkie pytania i doradzając najlepsze możliwości. Wcześniej chodziłem od banku do banku i traciłem tylko czas. Zdecydowanie polecam "

avatar

Zamów bezpłatną telefoniczną konsultację kredytową.

Wypełnij krótki formularz, a ekspert mFinanse skontaktuje się z Tobą.

  Imię
  Telefon *

  * pola wymagane

  * Administratorem Twoich danych osobowych jest mFinanse S.A. Twoje dane będą przetwarzane w celu telefonicznego kontaktu konsultanta mFinanse S.A. z Tobą w celu przedstawienia oferty. Wypełnienie powyższych pól jest równoznaczne z wyrażeniem przez Ciebie zgody na ten kontakt. W przypadku zaznaczenia dodatkowej zgody powyżej Twoje dane osobowe będą przetwarzane również w celu przedstawiania Ci ofert w przyszłości. Obie zgody możesz wycofać w dowolnym czasie drogą pisemną lub elektroniczną pod adres rodo@mfinanse.pl. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach oraz o danych kontaktowych Administratora, znajduje się tutaj.

  *mFinanse S.A. z siedzibą w Łodzi (ul. Kilińskiego 74, 90-119 Łódź), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000365126, kapitał zakładowy: 115.245.000 złotych, NIP: 7251903631. Numer wpisu do działu I rejestru pośredników kredytowych: RPH000300. Rejestr pośredników kredytowych dostępny jest na stronie internetowej www.knf.gov.pl.

  Ta strona jest chroniona przez mechanizm reCaptcha i stosujemy Regulamin i Politykę prywatności Google.