ikona Ktoś właśnie
wysłał zgłoszenie! :)
zamknij

Rozwijaj swój biznes z ekspertem mFinanse

mfinanse

0 zł za wsparcie eksperta w całym procesie kredytowym

mfinanse

Wybór najkorzystniejszej oferty spośród wielu banków

mfinanse

Szybka decyzja kredytowa, profesjonalna obsługa


* Administratorem Twoich danych osobowych jest mFinanse S.A. Twoje dane będą przetwarzane w celu telefonicznego kontaktu konsultanta mFinanse S.A. z Tobą w celu przedstawienia oferty. Wypełnienie powyższych pól jest równoznaczne z wyrażeniem przez Ciebie zgody na ten kontakt. Zgodę możesz wycofać w dowolnym czasie drogą pisemną lub elektroniczną pod adres <a href=”mailto:rodo@mfinanse.pl”>rodo@mfinanse.pl</a>. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach oraz o danych kontaktowych Administratora, znajduje się <a href=”https://mfinanse.pl/polityka-prywatnosci/” target=”_blank”>tutaj.</a>

* Przykład reprezentatywny kredytu hipotecznego: RRSO 3,80% Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Służy wyłącznie celom informacyjnym. RRSO wyliczone przy założeniach: a) Całkowita kwota kredytu – 290 tys. zł; kredyt zaciągnięty na okres 25 lat, 300 rat do spłaty, wniesiony wkład własny – 20%, zmienne oprocentowanie kredytu – 3,64 % wyliczone jako suma prognozowanego wskaźnika o charakterze referencyjnym (WIBOR 6M) na dzień zawarcia kredytu hipotecznego obowiązującej w Banku (1,79%) i marży Banku w wysokości (1,85%), równa rata kapitałowo-odsetkowa w wysokości 1 475,09 zł. b) Całkowity koszt kredytu – średni łączny odsetkowy koszt kredytu 156 tys. zł wraz z uwzględnieniem następujących kosztów, w tym ponoszonych z tytułu zawarcia umów dodatkowych: podatek PCC od hipoteki – 19 zł, opłata za przyznanie kredytu 1%, c) Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 446 tys. zł d) Umowa będzie wymagała zabezpieczenia wierzytelności wynikającej z tej Umowy hipoteką. Reprezentatywny przykład jest przygotowany na podstawie warunków, na których Bank spodziewa się zawrzeć co najmniej dwie trzecie Umów przy uwzględnieniu w tych umowach średniego okresu kredytowania, całkowitej kwoty kredytu i częstotliwości występowania na rynku Umów. Reprezentatywny przykład został przygotowany na podstawie danych na dzień 05.11.2019 r.

* mFinanse S.A. z siedzibą w Łodzi (ul. Ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000365126, kapitał zakładowy: 115.245.000 złotych, NIP: 7251903631. Numer wpisu do działu I rejestru pośredników kredytowych: RPH000300. Rejestr pośredników kredytowych dostępny jest na stronie internetowej www.knf.gov.pl . Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny oraz reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Spółka jest powiązanym pośrednikiem kredytu hipotecznego i działa na rzecz lub w imieniu: Alior Bank S.A., Bank Pocztowy S.A., Bank Polska Kasa Opieki S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., Euro Bank S.A., Idea Bank S.A., ING Bank Śląski S.A., mLeasing Sp. z.o.o., Pekao Bank Hipoteczny S.A., Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A., PKO Bank Hipoteczny S.A., Santander Bank Polska S.A. mFinanse S.A. nie świadczy usług doradczych. Zasady i tryb składania reklamacji określa Regulamin przyjmowania i rozpatrywania reklamacji w mFinanse S.A. dostępny na stronie internetowej www.mfinanse.pl oraz w placówkach sprzedażowych na terenie całego kraju. Spółka otrzymuje wynagrodzenie prowizyjne od podmiotów, na rzecz których świadczy usługi pośrednictwa w zakresie kredytu hipotecznego. mFinanse S.A. nie pobiera opłat od Klientów za usługi pośrednictwa. W razie odmowy przekazania informacji niezbędnych do oceny lub weryfikacji Państwa zdolności kredytowej banki mogą nie udzielić Państwu kredytu hipotecznego.

Ta strona jest chroniona przez mechanizm reCaptcha i stosujemy Regulamin i Politykę prywatności Google.

avatar

Nie pozwól, by brak finansów
hamował rozwój Twojej firmy

Umów się na bezpłatną konsultację telefoniczną z ekspertem mFinanse

    Imię
    Telefon *

    * pola wymagane