Otwórz konto w mKiosku mBanku i skorzystaj z premii za zakupy szkolne

Kompletowanie szkolnej wyprawki to często duże wyzwanie, także finansowe. Dlatego warto skorzystać z premii za zakupy szkolne. Otwórz konto w mKiosku mBanku między 2 a 5 września i odbierz do 200 PLN premii za wydatki w sklepach obuwniczych, papierniczych i księgarniach. 

Otwórz konto w mKiosku mBanku i skorzystaj z premii za zakupy szkolne

Przygotowania do nowego roku szkolnego zawszę budzą dużo emocji w każdej rodzinie. Nowy piórnik i zestaw kolorowych długopisów to obowiązkowe wyposażenie każdego plecaka. Książki i zeszyty z wizerunkami ulubionych filmowych bohaterów czy sportowców będą towarzyszyć naszym pociechom do kolejnych wakacji. Zakup wszystkich elementów to też spore obciążenie domowego budżetu. Z tego powodu dla nowych klientów mKiosków mBanku przygotowaliśmy promocję.

Jak to działa?

To bardzo proste! Między 2 a 5 września przyjdź do mKiosku mBanku w centrum handlowym blisko Twojej lokalizacji, otwórz konto i odbierz premię.

Otrzymasz do 200 PLN zwrotu za zakupy szkolne w:

– księgarniach

– sklepach papierniczych

– sklepach obuwniczych.

Nie musisz pamiętać o dodatkowych czynnościach – po zrobieniu zakupów w wybranych kategoriach środki automatycznie wrócą na Twoje konto.

Dzięki premii za zakupy odpowiednio przygotujesz swoją pociechę do nowego roku szkolnego.

>> Szczegóły promocji w regulaminie

Dla bezpieczeństwa naszych klientów i konsultantów wszystkie mKioski mBanku wyposażone są w osłony plexi oraz środki do dezynfekcji.

mKioski mBanku są prowadzone przez mFinanse S.A.

 

Do zobaczenia!

Ekspert mFinanse
Masz dodatkowe pytania?

Porozmawiaj z naszymi ekspertami