Black Week w mBanku – kredyt gotówkowy z prowizją za udzielenie niższą o 50%

blacl week mfinanse

 

Black Week również w mBanku!
Teraz kredyt gotówkowy z prowizją za udzielenie niższą o 50% od prowizji standardowej (RRSO 12,99%)

Skontaktuj się z ekspertem mFinanse i skorzystaj z promocji >>

 

Przykład reprezentatywny dla konsumenckiego kredytu gotówkowego:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 12,99% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11 100 zł, całkowita kwota do zapłaty 13 904,03 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 2 804,03 zł (w tym: prowizja 9,49 % – 1 053,39 zł, oprocentowanie – 7,2%, odsetki 1 750,64 zł), 45 miesięczne raty, w tym 44 miesięczne raty równe w wysokości po 308,98 zł, ostatnia rata 308,91 zł. Kalkulacja na dzień 4.11.2020 r.

Promocja kredytu gotówkowego „Okazje nie czekają” obowiązuje od godziny 10:00 w dniu 23.11.2020 r. do godziny 10:00 w dniu 01.12.2020 r. włącznie. Dla oceny uczestnictwa w Promocji uwzględniana będzie data zarejestrowania wniosku o kredyt gotówkowy w systemie Banku w trakcie trwania Promocji. Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, zwanych dalej Uczestnikami Promocji. Aby przystąpić do Promocji należy złożyć w okresie trwania Promocji wniosek o kredyt gotówkowy na dowolny cel konsumpcyjny niezwiązany z działalnością gospodarczą wpisując na wniosku w miejscu przeznaczonym na kod ,,START” oraz zawrzeć umowę o kredyt gotówkowy w terminie 30 dni od dnia wydania decyzji kredytowej przez Bank. Uczestnicy Promocji, którzy spełnią łączne warunki wskazane w Regulaminie Promocji oraz warunki przyznawania kredytów gotówkowych, zyskają prawo do otrzymania kredytu gotówkowego w mBanku S.A. ze zmiennym oprocentowaniem nominalnym w skali roku i prowizją obniżoną o połowę od ceny standardowej.

To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek. Szczegóły znajdziesz w : Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kredytu gotówkowego dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz w Regulaminie Promocji „Okazje nie czekają” dostępnych na: https://www.mbank.pl/okazje-promocja-kg

Przydatne dokumenty:

Ekspert mFinanse
Masz dodatkowe pytania?

Porozmawiaj z naszymi ekspertami