hipoteka

Znajdziemy dla Ciebie
najlepszy kredyt

Zostaw swoje dane -
nasi eksperci skontaktują się z Tobą

Warto nam zaufać

Skorzystaj z kalkulatorów

mFinanse

Administratorem danych osobowych jest mFinanse S.A., który przetwarza dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania. Więcej informacji o ochronie danych osobowych w Regulaminie na mfinanse.pl

mFinanse S.A. z siedzibą w Łodzi (ul. Kilińskiego 74, 90-119 Łódź), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000365126, kapitał zakładowy: 115.245.000 złotych, NIP: 7251903631. Numer wpisu do działu I rejestru pośredników kredytowych: RPH000300. Rejestr pośredników kredytowych dostępny jest na stronie internetowej www.knf.gov.pl .

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny oraz reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Spółka jest powiązanym pośrednikiem kredytu hipotecznego i działa na rzecz lub w imieniu: Alior Bank S.A., Bank Pocztowy S.A., Bank Polska Kasa Opieki S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., Euro Bank S.A., Idea Bank S.A., ING Bank Śląski S.A., mLeasing Sp. z.o.o., Pekao Bank Hipoteczny S.A., Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A., PKO Bank Hipoteczny S.A., Santander Bank Polska S.A.

mFinanse S.A. nie świadczy usług doradczych. Zasady i tryb składania reklamacji określa Regulamin przyjmowania i rozpatrywania reklamacji w mFinanse S.A. dostępny na stronie internetowej www.mfinanse.pl oraz w placówkach sprzedażowych na terenie całego kraju.

Spółka otrzymuje wynagrodzenie prowizyjne od podmiotów, na rzecz których świadczy usługi pośrednictwa w zakresie kredytu hipotecznego. mFinanse S.A. nie pobiera opłat od Klientów za usługi pośrednictwa. W razie odmowy przekazania informacji niezbędnych do oceny lub weryfikacji Państwa zdolności kredytowej banki mogą nie udzielić Państwu kredytu hipotecznego.

Przykład reprezentatywny kredytu hipotecznego: 320 m-cy, kwota kredytu: 350 000 zł netto, szacowana cena zakupu 400 000 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania RRSO: 4,30%, całkowity koszt kredytu: 225 763,88 zł, rata kredytu: 2 036,58 zł, marża: 2,05%..

Przykład reprezentatywny kredytu gotówkowego: okres kredytowania 60 m-cy, kwota kredytu: 20 000 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania: 10,99%, całkowity koszt kredytu: 5 770,92 zł, całkowita kwota do zapłaty: 25 770, 92 zł, rata kredytu: 429,51 zł.