Sposoby na sfinansowanie Twojego auta:

Leasing

Tu moja propozycja, bo te teksty trudno się czyta: Leasing to jedna z najprostszych i jednocześnie najtańszych form finansowania pojazdów. Cechuje go wiele zalet, a do najważniejszych należą: minimum formalności oraz krótki czas oczekiwania na decyzję. Ze względu na minimalne wymagania dotyczące opłaty wstępnej i elastyczne podejście do okresu i wysokości rat leasingowych możesz zdecydować się na droższe, ale lepiej wyposażone i bezpieczniejsze auto. Po zakończeniu okresu leasingu możesz zdecydować się na wykupienie auta za symboliczną kwotę lub zwrócenie go do leasingodawcy.

Kredyt samochodowy

Kredyt samochodowy daje szerokie możliwości dostosowania warunków finansowania do Twojej sytuacji. Wysokość raty zostanie dopasowana do osiąganych dochodów. Wybierając to rozwiązanie możesz liczyć na: okres kredytowania sięgający nawet 10 lat, wyższą – w porównaniu z kredytem gotówkowym – kwotę kredytu oraz możliwość sfinansowania zakupu zarówno nowego jak i używanego pojazdu. W trakcie spłaty zobowiązania instytucja finansowa jest współwłaścicielem pojazdu, po spłacie kredytu – auto jest Twoje.

Długoterminowy wynajem

Długoterminowy wynajem samochodu to rozwiązanie dla osób, które potrzebują auta na własny użytek, ale szukają alternatywy dla tradycyjnego zakupu. Główną zaletą wynajmu są niezmienne i przewidywalne koszty użytkowania samochodu, wyrażone przez miesięczną ratę wynajmu, stałą przez cały okres trwania umowy. Nie musisz wnosić kapitału na zakup auta np. w postaci początkowego wkładu własnego.   Po zakończeniu umowy najmu samochód wraca do wynajmującego.

avatar

Zamów bezpłatną telefoniczną konsultację

Wybierz sposób finansowania i wypełnij formularz - oddzwonimy błyskawicznie

  Sposób finansowania:

  Kredyt samochodowyLeasingWynajem
  Imię
  Miasto
  Telefon *

  * pola wymagane

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest mFinanse S.A. z siedzibą w Łodzi, adres: ul. Jana Kilińskiego 74, 90-119 Łódź. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu nawiązania zamówionego przez Panią/Pana kontaktu telefonicznego ze strony konsultanta mFinanse S.A. dotyczącego oferty produktowej podmiotów współpracujących z mFinanse S.A. Podanie numeru telefonu jest równoznaczne z wyrażeniem przez Panią/Pana zgody na nawiązanie kontaktu, która wyrażona jestw formie jednoznacznej czynności potwierdzającej. Zgodę powyższą można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych Administrator prosi o wycofywanie zgody drogą pisemną na adres siedziby Spółki lub elektroniczną pod adres rodo@mfinanse.pl.W przypadku skorzystania z usług mFinanse S.A. Pani/Pana dane będą ponadto przetwarzane w celu zawarcia i realizacji ustnej umowy zlecenia prezentacji ofert podmiotów, na rzecz których mFinanse S.A. prowadzi usługi pośrednictwa oraz realizacji obowiązków prawnych nałożonych na Administratora..

  Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach oraz o danych kontaktowych Administratora, znajduje się w naszej  tutaj

  mFinanse S.A. z siedzibą w Łodzi (ul. Kilińskiego 74, 90-119 Łódź), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000365126, kapitał zakładowy: 115.245.000 złotych, NIP: 7251903631. Numer wpisu do działu I rejestru pośredników kredytowych: RPH000300. Rejestr pośredników kredytowych dostępny jest na stronie internetowej www.knf.gov.pl.

  Ta strona jest chroniona przez mechanizm reCaptcha i stosujemy Regulamin i Politykę prywatności Google.