mfinanse - Twój ekspert finansowy
Umów się
na spotkanie
Mikołaj Wanat
Mikołaj Wanat

Placówka:

Specjalizacja eksperta: dodatkowe środki na koncie, konsolidacja kredytów, finansowanie bieżącej działalności, kredyt w rachunku bieżącym, karta kredytowa dla firm

Staż w pośrednictwie finansowym: 10 lat

Profil eksperta

Jestem osobą z wieloletnim doświadczeniem w kilku instytucjach finansowych wiodących na Polskim rynku (m.in. w Krajowym rejestrze długów), a także w centrali Eurobanku. Od 4 lat jestem ekspertem kredytowym w mFinanse.

Rzetelnie i kompleksowo pomagam swoim klientom znajdując najkorzystniejsze rozwiązania indywidualne bądź firmowe. Oprócz tego układam wspólnie z klientem plan na realizacje założonych celów mających na celu poprawę komfortu finansowego w przyszłości. Dzięki temu jestem doceniany przez swoich klientów, przez co większość z nich pochodzi z polecenia osób które skorzystały z moich usług w przeszłości.

Specjalizuje się w kredytach indywidualnych oraz firmowych, lata doświadczeń pozwalają mi znaleźć rozwiązania korzystne także w dłuższej perspektywie czasu.

Prywatnie pasjonuje się muzyką – jestem instrumentalistą w szczególności w zakresie gry na oboju, ale gram także na saksofonie, pianinie czy gitarze. W wolne dni wyjeżdżam w góry gdyż aktywnie fascynuje się kolarstwem grawitacyjnym (Enduro, Downhill) co pozwala mi utrzymać w życiu zdrowy balans i spokój umysłu.

Chcesz dowiedzieć się więcej, bądź zasięgnąć mojej porady?
Zapraszam do kontaktu za pomocą przycisku „umów się”

Ekspert mFinanse

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Ekspert nie posiada jeszcze żadnej opinii...

Blog kredytowy

Skorzystaj z wiedzy ekspertów mFinanse

koronawirus finanse
Koronawirus a strategia działań sektora finansowego
koronawirus- nowa metoda ataków cyberprzestępców
Koronawirus – nowa metoda ataków cyberprzestępców
licytacja komornicza- jak kupić mieszkanie na kredyt
Licytacja komornicza- jak kupić mieszkanie na kredyt?