mfinanse - Twój ekspert finansowy
Umów się
na spotkanie
Michał Nowak
Michał Nowak

Placówka:

Specjalizacja eksperta: kredyt gotówkowy, kredyt w rachunku bieżącym, pożyczka firmowa, debet na koncie firmowym, rachunek osobisty

Staż w pośrednictwie finansowym: 2 lat

Profil eksperta

Profil mojej działalności to zarówno klienci indywidualni jak i firmowi. Swoje doradztwo opieram na dopasowaniu idealnego produktu i zaproponowaniu jak najlepszych warunków kredytowych.

Dodatkowo wspieram klientów istniejących w rozwiązywaniu codziennych problemów. Zawsze dbam o dobrą relację na linii klient-bank.

Moje doświadczenie i wiedza bankowa to głównie ponad półtoraroczna praca w obecnej firmie. Staram się, aby doświadczenie z dotychczas wykonywanej pracy i poszerzana wiedza były jak najlepiej wykorzystywane w relacjach z klientami. Zawsze zabiegam o długotrwałą współpracę i zadowolenie klientów.

Jeśli chodzi o moje zainteresowania i pasje są to przede wszystkim sport i psychologia. Trenowałem przez wiele lat piłkę nożną i koszykówkę. Interesuję się również tematyką prawniczą i udało mi się to w między czasie powiązać z ukończeniem studiów na tymże kierunku.

Ekspert mFinanse

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Ekspert nie posiada jeszcze żadnej opinii...

Blog kredytowy

Skorzystaj z wiedzy ekspertów mFinanse

koronawirus finanse
Koronawirus a strategia działań sektora finansowego
koronawirus- nowa metoda ataków cyberprzestępców
Koronawirus – nowa metoda ataków cyberprzestępców
licytacja komornicza- jak kupić mieszkanie na kredyt
Licytacja komornicza- jak kupić mieszkanie na kredyt?