mfinanse - Twój ekspert finansowy
Umów się
na spotkanie
Martyna Słomka
Martyna Słomka

Placówka:

Specjalizacja eksperta: kredyt gotówkowy, karta kredytowa, konsolidacja kredytów, finansowanie bieżącej działalności, rachunek osobisty

Staż w pośrednictwie finansowym: 5 lat

Profil eksperta

Jestem ekspertem specjalizującym się w kredytach gotówkowych, kartach kredytowych oraz kredytach odnawialnych dla osób fizycznych i firm. Moim zadaniem jest reprezentowanie klientów i dbanie o realizację ich celów. Większość moich klientów pochodzi z polecenia od osób, które wcześniej obsługiwałam – dlatego ich zadowolenie jest dla mnie najważniejsze.

Moje doświadczenie i wiedzę zdobyłam pracując jako ekspert kredytowy w sieci mFinanse od ponad 4 lat. Przez ten czas poznałam produkty bankowe od podszewki, a także miałam okazję współpracować z setkami klientów. W 2018 roku zostałam nominowana do konkursu „Aspiracje” wyróżniającego najlepszych ekspertów w sieci.

Pasjonują mnie podróże, odkrywanie nieznanych miejsc. Wykorzystuje każdą wolną chwilę na podróży, z których moim ulubionym kierunkiem są polskie góry. Z takim samym zaangażowaniem staram się pomóc klientom w spełnianiu ich planów i marzeń.

Zapraszam do współpracy.

Ekspert mFinanse

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Ekspert nie posiada jeszcze żadnej opinii...

Blog kredytowy

Skorzystaj z wiedzy ekspertów mFinanse

koronawirus finanse
Koronawirus a strategia działań sektora finansowego
koronawirus- nowa metoda ataków cyberprzestępców
Koronawirus – nowa metoda ataków cyberprzestępców
licytacja komornicza- jak kupić mieszkanie na kredyt
Licytacja komornicza- jak kupić mieszkanie na kredyt?