Marcin Zielski
Marcin Zielski

Placówka: Częstochowa, Sobieskiego 50

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny, kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny, finansowanie inwestycji, finansowanie bieżącej działalności

Staż w pośrednictwie finansowym: 9 lat

Profil eksperta

Specjalizuję się w kredytach zabezpieczonych hipoteką oraz finansowaniem działalności i rozwoju przedsiębiorstw. Swoim klientom pomagam w wielu formalnościach związanych z procesem kredytowym, dzięki czemu mogą zaoszczędzić swój cenny czas. Wybiorę jednocześnie najkorzystniejsze rozwiązanie finansowe dostosowując je do potrzeb klienta, biorąc pod uwagę wiele zmiennych, m.in. podejście do ryzyka, bieżącą sytuację na rynku oraz potencjalne koszty określone w czasie kredytowania. Fascynuję się analizą skomplikowanych przypadków, które dostarczają mi w pracy dodatkowych wrażeń.

Od samego początku swojej kariery jestem związany z grupą kapitałową mBanku S.A. dzięki czemu doskonale poznałem wszelkie aspekty pracy w jednym z największych banków oraz w pośrednictwie finansowym pomagając klientom w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań kredytowych. Od 2012 roku pracuję jako ekspert ds. kredytów hipotecznych oraz kredytów dla przedsiębiorstw.

Swój wolny czas spędzam z rodziną wykorzystując go jak najlepiej podczas wspólnych wyjazdów, sportów letnich oraz zimowych. Pasjonuję się również grą w squash’a oraz spotkaniami ze znajomymi przy strategicznych grach planszowych.

Jeżeli poszukujesz kogoś kto w sposób profesjonalny zajmie się finansowaniem Twoich potrzeb kredytowych zapraszam do współpracy.

Lokalizacja
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Częstochowa, Sobieskiego 50
pn.-pt. 10:00-18:00
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Częstochowa, Sobieskiego 50
pn.-pt. 10:00-18:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Ekspert nie posiada jeszcze żadnej opinii...

Blog kredytowy

Skorzystaj z wiedzy ekspertów mFinanse

Stopy procentowe - jak ich zmiana wpłynie na kredytobiorców i banki?
Stopy procentowe – jak ich zmiany wpłyną na kredytobiorców i banki?
sektor MŚP a koronawirus
Sektor MŚP a koronawirus – na co mogą liczyć niewielcy przedsiębiorcy
Wkład własny a kredyt hipoteczny w dobie pandemii
Wkład własny a kredyt hipoteczny w dobie pandemii