Magdalena Grzesik
Magdalena Grzesik

Placówka: Koszalin, Zwycięstwa 35

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny, kredyt hipoteczny - budowa domu, kredyt gotówkowy, finansowanie inwestycji, finansowanie bieżącej działalności

Staż w pośrednictwie finansowym: 15 lat

Profil eksperta

Jestem ekspertem specjalizującym się w kredytach hipotecznych, gotówkowych, jak również w szeroko pojętym finansowaniu biznesu. Na rynku finansowym pracuję od 15 lat i od tego czasu z powodzeniem wspieram klientów przy podejmowaniu decyzji finansowych. Moim celem jest profesjonalne wsparcie w zakresie skutecznego uzyskania finansowania, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań klienta. Moją misją jest niezależna pomoc w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety dostępnych produktów finansowych. Zawsze zapewniam klientom możliwość świadomego i racjonalnego podejmowania decyzji finansowych. Towarzyszę swoim klientom w całym procesie uzyskiwania kredytu – od przedstawienia ofert, przez wspólne wypełnienie wniosku kredytowego, aż do podpisania umowy, a nawet w bieżącej obsłudze już spłacanego kredytu.

Wychodzę z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych – są tylko takie, w realizację których, należy włożyć więcej wysiłku.

Od lat pasjonuję się fotografią. Fotografia to coś co sprawia mi ogromną przyjemność, pozwala mi się rozwijać, doceniać i odkrywać piękno otaczającego świata.

Lokalizacja
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Koszalin, Zwycięstwa 35
pn.-pt. 09:00-17:00
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Koszalin, Zwycięstwa 35
pn.-pt. 09:00-17:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Ekspert nie posiada jeszcze żadnej opinii...

Blog kredytowy

Skorzystaj z wiedzy ekspertów mFinanse

promesa kredytowa- co to jest?
Promesa kredytowa — co to jest?
Stopy procentowe - jak ich zmiana wpłynie na kredytobiorców i banki?
Stopy procentowe – jak ich zmiany wpłyną na kredytobiorców i banki?
sektor MŚP a koronawirus
Sektor MŚP a koronawirus – na co mogą liczyć niewielcy przedsiębiorcy