Konrad Dąbkowski
Konrad Dąbkowski

Placówka: Warszawa, Domaniewska 48 (Budynek D48)

Specjalizacja eksperta: finansowanie inwestycji, zakup, budowa, remont obiektu komercyjnego, finansowanie bieżącej działalności, kredyt w rachunku bieżącym, pożyczka firmowa

Staż w pośrednictwie finansowym: 7 lat

Profil eksperta

Jestem ekspertem specjalizującym się w kredytach firmowych. Moimi klientami są firmy o przychodach do 10 mln PLN m.in jednoosobowe działalności gospodarcze., spółki z o.o., spółki jawne. Moim zadaniem jest reprezentowanie klientów w całym procesie i zadbanie o realizacje ich celów biznesowych.

Większość moich klientów pochodzi z rekomendacji dlatego profesjonalne i rzeczowe podejście do pracy jest podstawą mojego działania.
Moje doświadczenie zdobywałem początkowo pracując z Klientami w województwie Małopolskim, natomiast obecnie jestem w stanie pracować z Klientami z całej Polski. Znaczącą część stanowią Klienci z centralnej Polski.
Zdobyte doświadczenie praktyczne w branży bankowej połączone ze studiami z Controllingu i zarządzania finansami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz inne szkolenia biznesowe ułatwiają mi pracę z firmami tj. z jej właścicielami, zarządem oraz działami finansowymi, którzy często mówią w różnych językach.
Koledzy w pracy mówią o mnie, że jestem pracoholikiem a ja po prostu znalazłem w mojej pracy hobby. Uwielbiam pomagać moim klientom realizować ich cele i osiągać jeszcze większe sukcesy. To daje mi jeszcze większą motywację do bycia profesjonalistą w tym co robię.

Na co dzień jak każdy rozkoszuje się odrobiną lenistwa czy też aktywnego odpoczynku. Czasami jednak lubię postawić sobie mocniejsze wyzwanie , jednym z takich było ukończenie Biegu Rzeźnika w 2017 roku, pomimo tego, że bieganie nie należy nawet do moich ulubionych zajęć.

Lokalizacja
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Warszawa, Domaniewska 48 (Budynek D48)
pn.-pt. 10:00-20:00
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Warszawa, Domaniewska 48 (Budynek D48)
pn.-pt. 10:00-20:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Opinie klientów (1)

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Zuzanna
Data: 06 Marzec 2020
Formalności z Panem Konradem już nigdy nie będą takie trudne. Polecam serdecznie!
Blog kredytowy

Skorzystaj z wiedzy ekspertów mFinanse

promesa kredytowa- co to jest?
Promesa kredytowa — co to jest?
Stopy procentowe - jak ich zmiana wpłynie na kredytobiorców i banki?
Stopy procentowe – jak ich zmiany wpłyną na kredytobiorców i banki?
sektor MŚP a koronawirus
Sektor MŚP a koronawirus – na co mogą liczyć niewielcy przedsiębiorcy