Klaudia Dudziak
Klaudia Dudziak

Placówka: Olsztyn, Piłsudskiego 16 (CH AURA)

Specjalizacja eksperta: kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy, kredyt w rachunku bieżącym, rachunek osobisty, rachunek firmowy

Staż w pośrednictwie finansowym: 2 lat

Profil eksperta

Moją karierę zawodową w finansach rozpoczęłam w październiku 2017 roku. Jestem ekspertem w szeroko pojętych kredytach gotówkowych, odnawialnych, samochodowych, konsolidacjach kredytów oraz kartach kredytowych, jak również pożyczkach firmowych i kredytach w rachunku bieżącym dla firm. Specjalizuję się także w zakładaniu rachunków osobistych oraz rachunków firmowych wraz z możliwością otworzenia działalności jednoosobowej.

Obecnie pracuję na stanowisku młodszego specjalisty w mKiosku mBanku S.A prowadzonym przez mFinanse S.A. To tutaj nabrałam szerokiego wachlarzu doświadczenia. W pracy najbardziej zależy mi na dobrej relacji z klientem oraz rozwiązaniu jego problemu w najbardziej korzystny dla niego sposób. Większość moich klientów pochodzi z polecenia, dlatego zależy mi na maksymalnym zadowoleniu klienta. W ubiegłym roku wzięłam udział w projekcie „Zacznij lepiej”, w którym szczerze opowiadam o mojej pracy i zachęcam do współpracy z mFinanse.

W wolnym czasie lubię podróżować, poznawać nowych ludzi i ich kulturę. Interesuję się również sportem. Chętnie oglądam mecze piłki nożnej na żywo. Moją pasją jest także gotowanie. Tak jak w życiu codziennym, tak i w pracy stawiam sobie zawsze wysoko poprzeczkę, dlatego chętnie uczę się nowych rzeczy i biorę udział w szkoleniach, aby móc jak najlepiej pomagać klientom spełniać ich marzenia.

Zapraszam do współpracy.

Lokalizacja
Ekspert mFinanse mKiosk mBanku
Olsztyn, Piłsudskiego 16 (CH AURA)
pn.-sb. 10:00-20:00
nd. 10:00-18:00
Ekspert mFinanse mKiosk mBanku
Olsztyn, Piłsudskiego 16 (CH AURA)
pn.-sb. 10:00-20:00
nd. 10:00-18:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Ekspert nie posiada jeszcze żadnej opinii...

Blog kredytowy

Skorzystaj z wiedzy ekspertów mFinanse

Stopy procentowe - jak ich zmiana wpłynie na kredytobiorców i banki?
Stopy procentowe – jak ich zmiany wpłyną na kredytobiorców i banki?
sektor MŚP a koronawirus
Sektor MŚP a koronawirus – na co mogą liczyć niewielcy przedsiębiorcy
Wkład własny a kredyt hipoteczny w dobie pandemii
Wkład własny a kredyt hipoteczny w dobie pandemii