mfinanse - Twój ekspert finansowy
Umów się
na spotkanie
Joanna Chlebosz
Joanna Chlebosz

Placówka: Wrocław, Legnicka 56A p.II

Specjalizacja eksperta: kredyt gotówkowy, dodatkowe środki na koncie, finansowanie bieżącej działalności, kredyt w rachunku bieżącym, debet na koncie firmowym

Profil eksperta

Jestem specjalistą zajmującym się zarówno tematem kredytów gotówkowych, jak i finansowania firmowego. Moim celem jest dobranie najlepszej oferty, dzięki której moi klienci będą mogli spełnić swoje plany i marzenia. Na rynku jest aktualnie ogromna różnorodność produktów finansowych i nie zawsze wybór jest łatwy- dlatego porównując je zawsze kieruję się dobrem klienta i jego oczekiwaniami. To właśnie zadowolenie klienta i jego satysfakcja jest dla mnie najważniejsza.

Moja droga w finansach zaczyna się tutaj- w mFinanse. Od prawie pół roku zdobywam tu cenne doświadczenie, ale krótki staż pracy nie wyklucza wiedzy i zaangażowania z jakim wykonuję powierzone mi zadania. Wciąż pogłębiam swoje kompetencje angażując się w kolejne szkolenia oraz chłonąc wiedzę od mojego zespołu.

Prywatnie interesuję się psychologią człowieka. Fascynuje mnie ludzki umysł i jego działanie, ponieważ ludzka psychika nie jest jeszcze odkryta w 100% i to czyni ja właśnie wyjątkową. Dzięki pogłębianiu wiedzy na ten temat mogę lepiej zrozumieć ludzi, którzy mnie otaczają i łatwiej mi postawić się na ich miejscu. To pozwala na znalezienie odpowiedniego rozwiązania problemu oraz na wyjście z każdej sytuacji.

Lokalizacja
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Wrocław, Legnicka 56A p.II
pn.-pt. 09:00-17:00
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Wrocław, Legnicka 56A p.II
pn.-pt. 09:00-17:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Ekspert nie posiada jeszcze żadnej opinii...

Blog kredytowy

Skorzystaj z wiedzy ekspertów mFinanse

kredyt hipoteczny zmiany
Kredyt hipoteczny w 2020 roku – jakie zmiany nas czekają?
leasing
Leasing czy kredyt na samochód – co wybrać?
kredyt hipoteczny krok po kroku
Kredyt hipoteczny krok po kroku