Eryk Katarzyniak
Eryk Katarzyniak

Placówka: Poznań, Św. Marcin 40

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny, kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny, kredyt hipoteczny - budowa domu, finansowanie inwestycji, finansowanie bieżącej działalności

Staż w pośrednictwie finansowym: 21 lat

Profil eksperta

Specjalizuję się w kredytach hipotecznych dla klientów indywidualnych, bardzo lubię obsługę klientów firmowych w zakresie kredytów zabezpieczonych hipotecznie oraz kredytów niezabezpieczonych (kredyty w rachunku bieżącym, pożyczki firmowe).

Wielu moich klientów pochodzi z polecenia, co jest dla mnie wielką satysfakcją. Zadowoleni klienci to podstawa mojej działalności i satysfakcja z wykonanej pracy.

Pracę w finansach zaczynałem w 1998 roku w Powszechnym Banku Gospodarczym w Łodzi, który w roku 2000 został przejęty prze PEKAO SA, gdzie zajmowałem się przede wszystkim kredytami samochodowymi. W 2001 roku podjąłem prace w firmie pośrednictwa finansowego, gdzie zdobyłem wiedzę w zakresie kredytów hipotecznych, które stały się moją pasją. Z Grupą mBanku jestem związany od 2002 roku, gdzie zaczynałem od współpracy z MultiBankiem. Kolejnym etapem był mBank, a obecnie jestem ekspertem w mFinanse.

Osobiście interesują mnie sprawy finansowe, ekonomiczne i gospodarcze, co wykorzystuję również w swojej pracy. Uwielbiam także podróże, szczególnie samochodem.

Lokalizacja
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Poznań, Św. Marcin 40
pn.-pt. 10:00-19:00
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Poznań, Św. Marcin 40
pn.-pt. 10:00-19:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Opinie klientów (3)

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Marcin
Data: 10 Czerwiec 2020
Z Panem Erykiem robiłem już 2 kredyty. Zawsze szybko, sprawnie, w miłej atmosferze i co najważniejsze - skutecznie. Polecam!

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Tomasz
Data: 09 Czerwiec 2020
Profesjonalne podejście. Terminowe działanie. Pomoc w rozwiązywaniu problemów. 2 kredyty zrealizowane bezproblemowo. Polecam.

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Tomek
Data: 27 Maj 2020
Pan Eryk wykazał się szczególnym zaangażowaniem i pomocą w uzyskaniu kredytu. Działaliśmy w niezwykle trudnym czasie (początek pandemii i lockdown), goniły nas terminy. Dzięki panu Erykowi rzutem na taśmę udało nam się złożyć wniosek i uzyskać korzystną ofertę. Był dostępny, kontaktowy i szybki. Pełen profesjonalizm, polecam i dziękuję!
Blog kredytowy

Skorzystaj z wiedzy ekspertów mFinanse

Pożyczki płynnościowe dla przedsiębiorców – MFiPR zwiększa pulę aż do 550 mln zł!
Pożyczki płynnościowe dla przedsiębiorców – zwiększone pule
kredyt obrotowy dla firm - co to jest i na czym polega?
Kredyt obrotowy dla firm – co to jest i na czym polega?
pożyczka lub kredyt dla mikroprzedsiębiorców w czasie pandemii
Pożyczka i kredyt dla mikroprzedsiębiorców w czasie pandemii