mfinanse - Twój ekspert finansowy
Umów się
na spotkanie
Edyta Szulist
Edyta Szulist

Placówka: Przodkowo, Gdańska 1A (Galeria Toporek)

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny, kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny, kredyt gotówkowy, finansowanie inwestycji, finansowanie bieżącej działalności

Staż w pośrednictwie finansowym: 13 lat

Profil eksperta

Jestem ekspertem specjalizującym się w doborze odpowiedniego finansowania klientów detalicznych oraz komercyjnych, na bieżącą działalność gospodarczą czy też finansowanie inwestycji.

Doświadczenie zbierałam pracując w firmach outsourcingowych na rzecz Millennium Banku oraz Deutsche banku na stanowisku Specjalisty ds. sprzedaży. Następnie pracowałam długie lata w pośrednictwie finansowym Sales Group Sp. z. o.o. na stanowisku kierownika zespołu , gdzie kluczowym klientem były wolne zawody oraz firmy, a moja praca nie polegała tylko na zarządzaniu zespołem, ale aktywnym wspieraniu sprzedaży. Od stycznia 2019r, dzięki współpracy z mFinanse poszerzyłam swoją wiedzę oraz doświadczenie o kredyty hipoteczne, realizując z sukcesem pierwsze umowy.

Od kilku lat pasjonuję się rozwojem osobistym, dzięki czemu ukończyłam Kurs RBC u Kamili Rowińskiej oraz Akademię Trenera Mentalnego u Jakuby B.Bączka.

Wiedza ta, pozwala mi na lepszą pracę z klientem, weryfikację jego potrzeb, uważność w kontaktach międzyludzkich, dystans do porażek oraz nie poddawanie się po nich.

W pracy z klientem bardzo ważna jest dla mnie uczciwość, szczerość i zaufanie. Mój klient może mieć pewność, że we współpracy ze mną nie istnieją tzw. ukryte koszty. Każda osoba, która trafia do mnie, ma zrobioną analizę, aby już na początku wykluczyć przeszkody stojące na drodze do uzyskania finansowania i może mieć zawsze pewność, że wykorzystałam wszelkie możliwości na rynku, by zdobyć dla niego produkt finansowy.

Lokalizacja
Ekspert mFinanse partner kredytowy mFinanse
Przodkowo, Gdańska 1A (Galeria Toporek)
pn.-pt. 09:00-15:30
Ekspert mFinanse partner kredytowy mFinanse
Przodkowo, Gdańska 1A (Galeria Toporek)
pn.-pt. 09:00-15:30

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Ekspert nie posiada jeszcze żadnej opinii...

Blog kredytowy

Skorzystaj z wiedzy ekspertów mFinanse

koronawirus finanse
Koronawirus a strategia działań sektora finansowego
koronawirus- nowa metoda ataków cyberprzestępców
Koronawirus – nowa metoda ataków cyberprzestępców
licytacja komornicza- jak kupić mieszkanie na kredyt
Licytacja komornicza- jak kupić mieszkanie na kredyt?