mfinanse - Twój ekspert finansowy
Umów się
na spotkanie
Angelika Wiśniowska
Angelika Wiśniowska

Placówka:

Specjalizacja eksperta: kredyt gotówkowy, dodatkowe środki na koncie, kredyt samochodowy, konsolidacja kredytów, finansowanie bieżącej działalności

Staż w pośrednictwie finansowym: 5 lat

Profil eksperta

Jestem ekspertem specjalizującym się w kredytowaniu klientów indywidualnych oraz firm, a moim zadaniem jest reprezentowanie klientów i dbanie o realizację ich celów.

Najważniejsze dla mnie są potrzeby klienta, bardzo często pomagam również klientom w uporządkowaniu swoich dotychczasowych zobowiązań, zazwyczaj na korzystniejszych warunkach niż aktualnie posiadane. Dzięki temu klienci spłacają swoje zobowiązania w sposób dla nich bezpieczny i odpowiadający do ich aktualnych potrzeb i możliwości. Większość moich klientów pochodzi z polecenia od osób, które wcześniej obsługiwałam, w związku z czym długoterminowa relacja z klientem jest dla mnie najważniejsza. Nie należę do ekspertów którzy wyłączają telefon po podpisaniu umowy.

Moje doświadczenie i wiedzę zdobyłam pracując w banku BGŻ BNP Paribas, na stanowisku doradcy klienta. Od 2 lat jestem ekspertem kredytowym mFinanse i na co dzień pracuję w placówce w Bytomiu, jednakże bardzo chętnie dojeżdżam do klientów na terenie Śląska.

Zapraszam do współpracy.

Ekspert mFinanse

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Ekspert nie posiada jeszcze żadnej opinii...

Blog kredytowy

Skorzystaj z wiedzy ekspertów mFinanse

koronawirus finanse
Koronawirus a strategia działań sektora finansowego
koronawirus- nowa metoda ataków cyberprzestępców
Koronawirus – nowa metoda ataków cyberprzestępców
licytacja komornicza- jak kupić mieszkanie na kredyt
Licytacja komornicza- jak kupić mieszkanie na kredyt?